MASAJ SALONU İŞLETMECİLERİ BİLGİLENDİRİLDİ
MASAJ SALONU İŞLETMECİLERİ BİLGİLENDİRİLDİ
Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odasında yapılan, polis, zabıta ve sağlık görevlerinin de katıldığı toplantıda masaj salonlarıyla ilgili birçok konu ele alınarak fikir alışverişi ve bilgilendirmelerde bulunuldu.
DOLANDIRICILARA  ŞAFAK BASKINI
DOLANDIRICILARA ŞAFAK BASKINI
Aralarında Eskişehir'in de yer aldığı 7 ilde, Almanya’da kurdukları şirket üzerinden uluslararası seyahat acentelerinin ismini kullanarak dolandırıcılık yaptığı ileri sürülen 23 şüpheli şafak operasyonuyla yakalandı.
BULGAR HEYETİ  MEMNUN AYRILDI
BULGAR HEYETİ MEMNUN AYRILDI
Eskişehir İnşaat Fuarı kapsamında, Eskişehir Ticaret Odası’nın davetlisi olarak şehrimize gelen Bulgar-Türk İşadamları Derneği (BULTİŞ) temaslarını tamamladı.
71 EVLER'E ESMEK MÜJDESİ
71 EVLER'E ESMEK MÜJDESİ
Büyükşehir Belediyesi tarafından 2001 yılında ‘Her Ev Bir Atölye Olacak’ sloganı ile kurulan ve bugüne kadar 250 bin yakın kişiye ulaşan ESMEK, 6. merkeziyle 71 Evler Mahallesi’nde hizmete vermeye başlıyor.
  İNŞAAT FUARI  TAM NOT ALDI
İNŞAAT FUARI TAM NOT ALDI
Eskişehir de bu yıl ilk kez düzenlenen TÜYAP Eskişehir İnşaat Fuarı katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin memnuniyeti ile son buldu.
ESKİŞEHİR ÖVGÜSÜ
ESKİŞEHİR ÖVGÜSÜ
Eskişehir Rumelili İş İnsanları Derneği’nin (ERİAD) misafiri olarak Eskişehir’e gelen Bulgar-Türk İşadamları Derneği (BULTİŞ) Başkanı Donka Koleva Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.
HALK YUMURTAYA BÜYÜK İLGİ
HALK YUMURTAYA BÜYÜK İLGİ
Hayata geçirdiği Halk Süt projesi ile Türkiye’de birçok kente örnek olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile önemli bir projeye daha imza attı. Gezen tavuk yumurtaları dün itibariyle Halk Yumurta adıyla satışa çıkarken, Eskişehirliler sütte olduğu gibi yumurtaya da büyük ilgi gösterdi.
YAYA ÖNCELİĞİNE DİKKAT ÇEKTİLER
YAYA ÖNCELİĞİNE DİKKAT ÇEKTİLER
İçişleri Bakanlığı’nca 2019 yılı Yaya Öncelikli Trafik yılı ilan edilmiş, trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacı ile “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla çeşitli projeler başlatılmıştı.
CİNAYET ZANLISI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLISI ADLİYE'DE
 Eskişehir'de, bir otobüs firması görevlisi ile yolcular arasında yaşanan kavgayı ayırmak isteyen bir başka firmanın görevlisi Vahit Ayrım'ın göğsüne vurduğu bıçak darbesiyle öldüren zanlı Ahmet Ö. adliyeye sevk edildi.
Önceki 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Sonraki