AÜ TATBİKATTA YER ALACAK
AÜ TATBİKATTA YER ALACAK
Anadolu Üniversitesi, Türk Deniz Kuvvetleri tarihinin en yüksek katılımlı davet tatbikatı olan Doğu Akdeniz 2019 tatbikatına katılmaya hazırlanıyor.
SAĞLIKÇILARI SEVİNDİREN PROMOSYON
SAĞLIKÇILARI SEVİNDİREN PROMOSYON
 Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, rekor maaş promosyonu anlaşması yaptıklarını belirterek, “Güçlü teşkilatımız ile Türkiye rekoru kırdık” dedi.
Üniversiteli kızlara dehşeti yaşattı
Üniversiteli kızlara dehşeti yaşattı
Bursa'da üniversiteli kız öğrencilerin kaldığı yurt çevresinde teşhircilik ve sözlü cinsel tacizde bulunan sapık, polis ekiplerinin 452 adet güvenlik kamerasını tek tek incelemesi sonucu evine yapılan operasyonla yakalandı. Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof Saim Kılavuz da Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan'a teşekkür ederek, "Sevgili gençler kendinizi güvende hissedin" mesajı paylaştı.
Öğrenci servisi TIR’a çarptı
Öğrenci servisi TIR’a çarptı
Mardin'de öğrenci servisi ile TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 7’si öğrenci 8 kişi yaralandı.
ESKİŞEHİR DERBİSİ BERABERE BİTTİ
ESKİŞEHİR DERBİSİ BERABERE BİTTİ
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden Anadolu Üniversitesi Futbol Takımı, ligin 8’inci haftasında Eskişehir Yunusemre Spor ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Necdet Yıldırım Futbol Sahası’nda oynanan müsabaka 1-1 berabere bitti.
AB fosil yakıtı bitiyor
AB fosil yakıtı bitiyor
Brüksel'de alınan kararla Avrupa Birliği fosil yakıt projelerinin fonlamasını durduracağı bildirdi. Önceki yıllarda kömüre karşı bir tavır sergileyen AB ilk kez fosil yakıtları gündemine aldı.
Polisten şafak baskını
Polisten şafak baskını
Bursa'da bin polisin yer aldığı şafak operasyonunda çok sayıda uyuşturucu satısı gözaltına alındı. Düzenlenen operasyonlarda yüklü miktarda kimyasal maddenin de ele geçirildiği belirtildi.
Ordu istedi istifa etti
Ordu istedi istifa etti
Bolivya Devlet Başkanı Evo Morales, Genel Kurmay Başkanı Williams Kaliman'ın istifasını istemesi üzerine ülkede barışın sağlanması için başkanlık görevini bıraktığını duyurdu.
Noter onaylı lüks araç çetesi
Noter onaylı lüks araç çetesi
Servet değerindeki lüks otomobilleri yurtdışından ucuza temin edip Türkiye'ye sokan çoğu galerici 22 kişi gözaltına alındı. Milyonluk araçları sahte şasi numaralarıyla vergisiz yerlileştiren şebekenin Laleli'deki bir notere rüşvet verdiği iddia ediliyor. İşsiz kişilerin üzerine geçirilen otomobilleri piyasadan ucuza satan şebekenin oyunu, bir kişinin itiraflarıyla ortaya çıktı.
Önceki 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki