PROVA HEYECANI
PROVA HEYECANI
Türk Tiyatrosunun en önemli yazarlarından Turgut Özakman’ın oyunu ‘Duvarların Ötesi’ Aralık ayında Eskişehir Şehir Tiyatroları sahnelerinde Eskişehirli tiyatro severler ile buluşmaya hazırlanıyor.
ÇÖLYAK HASTALARINA DESTEK ÇAĞRISI
ÇÖLYAK HASTALARINA DESTEK ÇAĞRISI
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü Eskişehir Çölyakla Yaşam Derneği ve Eskişehir'in ilk glutensiz kafesinin düzenlediği “Glutensiz Tulumba Tatlısı” etkinliğinde Çölyaklı hastalar ve aileleri ile bir araya geldi.
BONZAİ İÇENLERLE TARTIŞMAYIN
BONZAİ İÇENLERLE TARTIŞMAYIN
Eczacı Fatımatüzzehra Kıraç tarafından verilen ‘Uyuşturucuyla Mücadele’ konferansı, katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi ve beğeni gördü.
TEATRO DELUSİO TAM NOT ALDI
TEATRO DELUSİO TAM NOT ALDI
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından bilimsel araştırma projesi kapsamında düzenlenen Anadolu Üniversitesi Uluslararası Tiyatro Festivali’nin ikinci gününde “Teatro Delusio” oyunu izleyicilerle buluştu.
VALİ ÇAKACAK'TAN ASKER SELAMI
VALİ ÇAKACAK'TAN ASKER SELAMI
Vali Özdemir Çakacak, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ münasebetiyle Eskişehir Valiliği tarafından düzenlenen kahvaltı programında ilimizdeki muhtarlarla bir araya geldi.
O davada karar çıktı
O davada karar çıktı
Kırıkkale'de eski eşi Emine Bulut'u 10 yaşındaki kızının yanında boğazından bıçaklayarak öldüren Fedai Varan, müebbet hapis cezasına çarptırıldı, indirim uygulanmadı. Zanlıya müebbet hapis cezası verilmesinin ardından duruşma salonunda kavga çıktı. Polis ekipleri duruşma salonunu boşalttı.
120 saat için kritik mesaj
120 saat için kritik mesaj
İstanbul Kongre Merkezi'nde "Küreselleşmenin Krizi: Riskler ve Fırsatlar" ana temasıyla düzenlenen TRT World Forum 2019'da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tüm Batı teröristlerin yanında yer aldı ve hepsi birlikte bize saldırdılar. NATO ülkeleri dahil .AB ülkeleri dahil . Hepsi. Hani siz teröre karşıydınız? Ne zamandan beri siz terörle beraber hareket etmeye başladınız? Bu terör örgütleri NATO'ya üye oldu da bizim mi haberimiz olmadı? Bu nasıl bir iştir?" dedi. Cumhurba
İrem Yaman'ı şaşırtan karar
İrem Yaman'ı şaşırtan karar
Dünya ve Avrupa şampiyonu tekvandocu İrem Yaman, 2020 Tokyo Olimpiyatları'na puan veren G4 Avrupa Tekvando Şampiyonası için kendisine milli takım seçmesine katılacağının söylendiğini, bu durum karşısında şaşırdığını ifade etti.
9 bin TL'lik sahne kıyafeti
9 bin TL'lik sahne kıyafeti
Hadise, geçen akşam Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Şarkıcı, Rocks Hotel’de sahneye çıktı.
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sonraki