EVDE SPOR ZAMANI
EVDE SPOR ZAMANI
Evde Kal çağrılarına uyan vatandaşların evde kaliteli vakit geçirmeleri amacıyla çeşitli adımlar atan Büyükşehir Belediyesi, tiyatro oyunları ve konserlerin dijital ortama taşınması ve çocuklar için yarışmaların ardından 'Evde Spor Zamanı' etkinliklerine başladı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi'ne bağlı antrenörler tarafından gerçekleştirilen ilk gün etkinliklerini 5 binden fazla kişi izledi.
YAŞLI KADIN YÜZLERİ GÜLÜMSETTİ
YAŞLI KADIN YÜZLERİ GÜLÜMSETTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ve bekçi ekipleri, ihtiyaç sahiplerine verilen bin liralık sosyal yardım paralarını kapı kapı dolaşarak dağıtmaya devam ederken, polis ekipleriyle, Süreyya-Ahmet Yetim çiftinin diyalogları ise yüzleri gülümsetti.
ESOGÜ'LÜ AKADEMİSYEN BİLİM KURULUNDA
ESOGÜ'LÜ AKADEMİSYEN BİLİM KURULUNDA
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın geçtiğimiz günlerde Covid-19 ile mücadelede oluşturulacağını belirttiği halk sağlığı uzmanlarından oluşacak ikinci Bilim Kuruluna, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selma Metintaş da davet edildi.
ZABITADAN GIDA DENETİMİ
ZABITADAN GIDA DENETİMİ
Odunpazarı Belediyesi Zabıta Ekipleri, Covid-19 (Korona virüs) tedbirleri kapsamında gerçekleştirdiği denetimlerde hijyen kurallarına uymayan fırınlar hakkında yasal işlem başlattı. Zabıta ekipleri, hijyen kurallarına aykırı olarak açıkta satılan ekmekleri topladı.
Meral Akşener: Virüs bizim eve de girdi
Meral Akşener: Virüs bizim eve de girdi
Son dakika haberlere göre, İYİ Parti Lideri Meral Akşener, evinde çalışan bir yardımcısının coronaya yakalandığını ardından kendisinin de test yaptırdığını ve sonuçların negatif çıktığını söyledi.
Polisten 20 yaş denetimi
Polisten 20 yaş denetimi
Corona Virüsle mücadele kapsamında alınan karara göre, tıpkı 65 yaş üstündekiler gibi 20 yaş altındakilerin de sokağa çıkması yasaklanmıştı. Polis ekipleri Pendik’te denetim yaparak vatandaşların kimliklerini kontrol etti.
Türkiye'deki can kaybı sayısı 574'e yükseldi
Türkiye'deki can kaybı sayısı 574'e yükseldi
Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, son 24 saatte 3 bin 135 kişiye Corona virüs (Covid-19) tanısı konuldu, 73 kişi hayatını kaybetti, vaka sayısı 27 bin 69, can kaybı 574'e yükseldi.
İngiltere Başbakanı hastaneye kaldırıldı
İngiltere Başbakanı hastaneye kaldırıldı
10 gündür karantinada bulunan İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ateşinin düşmemesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İngiltere Başbakanlık Ofisi 10 Numara'dan yapılan yazılı açıklamada, "Başbakan, doktorunun tavsiyesi üzerine bu akşam testler için hastaneye kaldırıldı." ifadesine yer verildi.
Corona virüsün ilacı yaz mı?
Corona virüsün ilacı yaz mı?
Malezya, Singapur ve Hong Kong'da corona virüs vaka sayısının nispeten düşük olması hava sıcaklığıyla mı ilgili? Böyleyse, havaların ısınması virüsün yayılma hızına etki eder mi? Uzmanlara soruldu...
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma