TEPEBAŞI AKADEMİ’DEN KARNE HEDİYESİ
TEPEBAŞI AKADEMİ’DEN KARNE HEDİYESİ
Tepebaşı Akademi Derneği ara tatile girilirken karnelerin alındığı son gün farklı bir etkinlik ile öğrencilerin karne heyecanını paylaşırken velileri ile de çay buluşması gerçekleştirdi.
KIZILAY'DAN  ÖĞRENCİLERE  HEDİYE
KIZILAY'DAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE
Türk Kızılay Eskişehir Şube başkanı Egemen Temizsoy, "Kızılay Anneleri" tarafından örülen şapka ve atkıları, Odunpazarı bölgesinde bulunan Erdal Abacı ilkokulundaki öğrencilere hediye etti.
DİKKAT! BÖYLE DOLANDIRIYORLAR
DİKKAT! BÖYLE DOLANDIRIYORLAR
Son zamanlarda artan, 'Arkadaşımız askere gidecek, maddi durumu yok' denilerek para toplayan şahıslara dikkat edilmesi gerektiği belirtiliyor. İnsanların milli duygularını sömürerek tepsi, Türk bayrağı ve kolonya ile park ve kafeleri dolaşan bu şahıslara vatandaşların itibar etmemesi, durumu güvenlik birimlerine iletmesi gerekiyor.
ESKİŞEHİR'DE ETKİLİ SİS
ESKİŞEHİR'DE ETKİLİ SİS
Eskişehir’de, gece başlayan ve sabah saatlerinde etkisini arttırarak devam eden yoğun sis, günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Görüş mesafesinin yaklaşık 200 metreye kadar düştüğü kent merkezinde vatandaşlar, hafta sonunda adeta eve kapandı.
Kamal Issah da gitti
Kamal Issah da gitti
Eskişehirspor'dan bir futbolcu daha ayrıldı.
Rahşan Ecevit hayatını kaybetti
Rahşan Ecevit hayatını kaybetti
Merhum Başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, tedavi gördüğü hastanede 97 yaşında hayatını kaybetti.
ÇİFTELER'E ŞEKER FABRİKASI KURULUYOR
ÇİFTELER'E ŞEKER FABRİKASI KURULUYOR
Adapazarı Şeker Fabrikası Genel Müdürü Hasan Çapraz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık ile bir araya gelerek, ilçeye yapılması planlanan fabrika hakkında karşılıklı istişarelerde bulundular.
YÜREK YAKAN VEDA
YÜREK YAKAN VEDA
Suriye’nin Tel Abyad ilçesinde teröristlerin hazırladığı bombalı aracın patlaması sonucu şehit olan Piyade Binbaşı Şevket Tombul, gözyaşları içinde memleketi Eskişehir'de son yolculuğuna uğurlandı.
Yetki versinler biz buluruz
Yetki versinler biz buluruz
OSB’DE KARNE HEYECANI İlk karnelerini aldılar 2019-2020 eğitim öğretim dönemiyle birlikte eğitim hayatına merhaba diyen Özel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Lisesi’nde karne heyecanı yaşandı. 2019-2020 eğitim öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla birlikte Özel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Lisesi’nde eğitim gören 100 öğrenci düzenlenen törenle karnelerini aldılar. Karne dağıtım törenine Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kuru
Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki