PAZARDA MASKE DAĞITTILAR
PAZARDA MASKE DAĞITTILAR
Odunpazarı Belediyesi, Korona virüsüne (Covid-19) karşı önlem almak için gerçekleştirdiği çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
KÜÇÜK SANAYİYE  SAAT SINIRLAMASI
KÜÇÜK SANAYİYE SAAT SINIRLAMASI
Tüm dünyayı saran Koronavirüs (Covid19) nedeniyle Sanayi Çarşısı’ndaki oto tamircileri ile yedek parça satan işyerleri 31 Mart 2020 tarihinden itibaren saat 12.00 ile 18.00 arasında hizmet verecekler.
39 yerleşim yerinde karantina uygulaması
39 yerleşim yerinde karantina uygulaması
İçişleri Bakanlığı, Türkiye genelinde koronavirüs tedbirleri kapsamında 39 yerleşim yerinde karantina uygulaması yapıldığını duyurdu.
Denetimde ilginç diyaloglar
Denetimde ilginç diyaloglar
Kağıthane’de korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında toplu taşıma araçlarını denetleyen Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, durdurduğu bir taksiciye 4 yolcu taşıması nedeniyle idari para cezası uyguladı. İlginç diyalogların yaşandığı denetimde, maske takmayan bir minibüs şoförü, “midem bulanıyor” diyerek kendini savunurken, “sosyal mesafe” kuralına uymayarak hem yan yana oturan hem de maske takmayan bir çiftin ise, “Biz zaten aynı evde yaşıyoruz” dedi.
ŞUAN Kİ SÜREÇTE ÖNCELİK SAĞLIK
ŞUAN Kİ SÜREÇTE ÖNCELİK SAĞLIK
Eskişehirspor'un yetenekli isimlerden Talha Erdoğan, Şuan ki yaşanan durumun futbol oynamaya elverişli olmadığını ve önceliğin sağlık olduğunu ifade ederek "evde kal, hayatta kal" çağrısına bulundu.  
Fatih Terim taburcu edildi
Fatih Terim taburcu edildi
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim hastaneden taburcu edildi. Hastaneden yapılan açıklamada Fatih Terim'in son yapılan Corona virüsü testinin yine pozitif çıktığı ancak klinik bulgularının bitmesi sebebiyle evinde karantina altında tedavisine devam edeceği belirtildi.
ESKİŞEHİR'DE TAKSİLERE SINIRLAMA
ESKİŞEHİR'DE TAKSİLERE SINIRLAMA
Eskişehir'de ticari taksilerin trafiğe çıkışları ile ilgili sınırlamaya gidildi.
SOKAKLARDAKİ BÜYÜK TEHLİKE
SOKAKLARDAKİ BÜYÜK TEHLİKE
 - Eskişehir’de, Korona virüsten korunmak için takılan tek kullanımlık maske ve eldivenler, hijyenin çok önemli olduğu bu süreçte duyarsız kişiler tarafından çöplükler yerine gelişigüzel olarak yerlere atılıyor.
ANİ KALABALIĞA DİKKAT
ANİ KALABALIĞA DİKKAT
Eskişehir’de Korona virüs Covid-19 önlemleri kapsamında sokakların büyük çoğunluğu boşalırken, günün belli saatlerinde bazı noktalarda iş sebebiyle ani kalabalıklaşmaya dikkat edilmesi gerektiği belirtiliyor.
Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma