ÇOCUKLAR İÇİN  3 FARKLI YARIŞMA
ÇOCUKLAR İÇİN 3 FARKLI YARIŞMA
Evde Kal çağrılarına uyan çocukların kaliteli vakit geçirmelerini amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, 3 farklı yarışma düzenliyor.
SANAT FUARINA TEPEBAŞI DAMGASI
SANAT FUARINA TEPEBAŞI DAMGASI
Tepebaşı Belediyesi’nin sanat eserlerini sergilediği 6. ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı sona erdi. 4 gün süre ile açık olan fuar, binlerce kişi tarafından ziyaret edildi. Fuara Tepebaşı Belediyesi damga vurdu.
İMO'DA KEYİFLİ BULUŞMA
İMO'DA KEYİFLİ BULUŞMA
İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Kadın Mühendisler Çalışma Grubunun hazırladığı Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinliği ve Kokteyli şube binasında gerçekleşti.
KENDİ HİKAYELERİNİ SERGİLİYORLAR
KENDİ HİKAYELERİNİ SERGİLİYORLAR
 Eskişehir’de başlarından geçen hikayelerden oyun metni oluşturan bir grup kadın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 13 Mart’ta sahnelemek üzere forum tiyatrosu tekniğiyle “Belki Bu Sefer” isimli oyunu hazırlıyor.
DOKTORLARDAN  BAŞARILI KONSER
 UMUTLU BİR HİKAYE  TAM NOT ALDI
UMUTLU BİR HİKAYE TAM NOT ALDI
Odunpazarı Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında yönetmenliğini Jale İncekol’un yaptığı ‘Umutlu Bir Hikâye’ adlı filmin gösterimi yapıldı.
LATİN RÜZGARI
LATİN RÜZGARI
Latin müziklerinin ülkemizde sevilmesinde pay sahibi olan Ayhan Sicimoğlu, Latin All Star grubu ile birlikte, Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
SİVRİHİSAR'DA FARKLI BİR MÜZE
SİVRİHİSAR'DA FARKLI BİR MÜZE
Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde uzun süre belediye hizmet binası olarak kullanılan iki katlı yapı, 2 yıllık çalışma sonunda yenilenerek kilim müzesine dönüştürüldü.
İSMAİL SAYMAZ  ESKİŞEHİR'E GELİYOR
İSMAİL SAYMAZ ESKİŞEHİR'E GELİYOR
Gazeteci İsmail Saymaz, Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşide Eskişehirli okuyucuları bir araya gelecek.
LEZZETLİ ATÖLYE
LEZZETLİ ATÖLYE
Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Uygulama Laboratuvarı’nda “Uzak Doğu Mutfağı ve Teppan Uygulamaları” atölyesi düzenlendi.
Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma