Çocuklar ödüllerini aldılar
Çocuklar ödüllerini aldılar
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Çocuk Hakları Birimi tarafından düzenlenen resim, öykü ve karikatür yarışmalarının kazananları belli oldu.
ODUNPAZARI'NIN ÖDÜL GURURU
ODUNPAZARI'NIN ÖDÜL GURURU
Odunpazarı Belediyesi Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı'nın (ÇEKÜL) düzenlediği Tarihi Kentler Birliği Müze Özendirme Yarışması'nda 3 farklı dalda ödüle layık görüldü.
    DİJİTAL ARŞİVE  YOĞUN İLGİ
DİJİTAL ARŞİVE YOĞUN İLGİ
Büyükşehir Belediyesi, evde kalan vatandaşların keyifli vakit geçirmesi için birçok etkinliği de dijitale taşıdı. Yüklenen videolar on binlerce kişi tarafından izlendi. 
ÖZDEMİR'DEN SERAMİK SERGİSİ
ÖZDEMİR'DEN SERAMİK SERGİSİ
Seramik sanatçısı Dilek Alkan Özdemir, Şarkiye Mahallesi Camcı Sokak'ta eserlerinin yer aldığı serginin açılışını gerçekleştirdi.
RÖLYEF SANATÇISINDAN SANAL SERGİ
RÖLYEF SANATÇISINDAN SANAL SERGİ
Eskişehirli rölyef sanatçısı Neşe Kalınbacak, 7’nci kişisel ‘tarım ve insan’ konulu sanal sergisini açtı.
YAPTIĞI ŞARKI ÇOK BEĞENİLDİ
YAPTIĞI ŞARKI ÇOK BEĞENİLDİ
Eskişehir Şehir Tiyatroları'nın kurucu oyuncularından Elif Melda Yılmaz, söz ve bestesini kendi yaptığı şarkısını 'Gizli Bahçe Akustik' Youtube kanalında söyledi. Şarkı sosyal medyada büyük ilgi gördü.
SENFONİ'DEN SIRA DIŞI KONSER
SENFONİ'DEN SIRA DIŞI KONSER
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası sıra dışı bir konsere imza attı. 'Evde Kal Sanat Evde' sloganıyla gerçekleşen konser internet ortamından tüm sanatçılarn kendi evlerinden katılımıyla sağlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de konseri sosyal medya hesabından duyurdu.
OSMANLI MOTİFLERİNİ YAŞATIYORLAR
OSMANLI MOTİFLERİNİ YAŞATIYORLAR
Eskişehir Olgunlaşma Enstitüsünde usta öğreticiler Osmanlı kaftan motiflerini örtülere işleyerek günümüzde de yaşatmaya devam ediyor.
ONLİNE KONSER
ONLİNE KONSER
Odunpazarı Belediyesi, İnstagram hesabı üzerinden yaptığı online konserlere Mazlum Çimen ile devam etti. Konserin moderatörlüğünü, Belediye Başkanı Kazım Kurt yaptı.
ÇOCUKLAR İÇİN  3 FARKLI YARIŞMA
ÇOCUKLAR İÇİN 3 FARKLI YARIŞMA
Evde Kal çağrılarına uyan çocukların kaliteli vakit geçirmelerini amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, 3 farklı yarışma düzenliyor.
Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama