Tarihe gore AramaESKİŞEHİR'İN REFAHI  İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İN REFAHI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü mazbatalarını aldı. Vekiller Eskişehir'in refaha kavuşması için çalışacaklarını vurguladı.
ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ AÇILDI
ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ AÇILDI
Anadolu Üniversitesi bünyesi altında açılan Oynuyorum Keşfediyorum Atölyesinde 3-6 yaş aralığındaki çocuklar, gelişimlerini destekleyen oyunlarla sosyalleşiyor.
BİR BEBEK HİKAYESİ  SERGİSİ AÇILIYOR
BİR BEBEK HİKAYESİ SERGİSİ AÇILIYOR
Büyükşehir Belediyesi, Arzu Özer ve öğrencilerinin hazırladığı ‘Bir Bebek Hikâyesi’ sergisine ev sahipliği yapacak.
YEREL SEÇİMLER ERKENE ALINSIN
YEREL SEÇİMLER ERKENE ALINSIN
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle bürokrasinin azaldığı, yatırama, esnafa, halka yönelik daha hızlı kararlar alabilen, bilim ve teknolojide üretim üslerinin olduğu bir Türkiye planlanıyor." dedi.
SANAYİ VE ÜNİVERSİTE  İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLMALI
SANAYİ VE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLMALI
ESO Meclis Başkanı Süha Özbay, ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Başkan Yardımcısı Fatih Düş, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak'ı ziyaret etti.
YAŞLI KADINI POLİSİN DİKKATİ KURTARDI
YAŞLI KADINI POLİSİN DİKKATİ KURTARDI
Eskişehir’de, kendisini telefonda polis olarak tanıtan dolandırıcıların hesabına para aktarmak üzere olan kadını polis ekipleri son anda kurtardı.
Berk Oktay yine hacklendi! (Skandal görüntü)
Berk Oktay yine hacklendi! (Skandal görüntü)
Eskişehir'de çekimleri devam eden Savaşçı isimli dizide oynayan oyuncu Berk Oktay'ın, sosyal medya hesabından yine uygunsuz bir videosu yayınlandı!
LİSELERE GEÇİŞTE YENİ SİSTEM BELLİ OLDU
LİSELERE GEÇİŞTE YENİ SİSTEM BELLİ OLDU
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, yaklaşan 2018-2019 eğitim öğretim yılı merkezi ve mahalinden yerleştirme sistemindeki değişiklikler hakkında bilgilendirme amaçlı basın açıklaması yaptı.
Günay'dan Asselborn'a tepki
Günay'dan Asselborn'a tepki
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) üyesi ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AKPM Genel Kurulu'nda Türkiye'ye karşı asılsız eleştirilerde bulunan Lüksemburg Dışişleri Bakanı Jean Asselborn'a tepki gösterdi.
UYUŞTURUCU SATICILARI YAKALANDI
UYUŞTURUCU SATICILARI YAKALANDI
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sokak satıcılarına yönelik yapılan çalışmalarda 3 şahıs yakalandı.
Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama