SİVRİHİSAR'DA SİYANÜR İSYANI
SİVRİHİSAR'DA SİYANÜR İSYANI
TMSF’ye bağlı kayyım yönetimindeki Koza Altın İşletmeleri AŞ'nin Kaymaz Altın ve Gümüş Madeni İkinci Maden Atık Depolama Tesisi projesi için Son Şekli Verilen Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) raporu yayınlandı.
Türkiye'de 75 kişi daha hayatını kaybetti
Türkiye'de 75 kişi daha hayatını kaybetti
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili gelişmeleri ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Tabloya göre, toplam vaka sayısı 30 bin 217 olurken, toplam vefat sayısı ise 649'a yükseldi.
Virüse karşı olağanüstü tedbir
Virüse karşı olağanüstü tedbir
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında virüse karşı olağanüstü tedbirler aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan para ile maske satışının yasaklandığını belirterek, "Salgın bitene kadar vatandaşlarımızın tamamına yetecek maske stokumuz ve üretim planlamamız vardır. Devlet olarak tüm vatandaşlarımıza ücretsiz şekilde maske ulaştırmakta kararlıyız." dedi. Erdoğan ayrıca, İstanbul'a 1000 odalı iki salgın hastanesi yapılacağını belirtti.
MAVİ MASA  TALEPLERİ  KARŞILIYOR
MAVİ MASA TALEPLERİ KARŞILIYOR
Tepebaşı Belediyesi, koronavirüsten korunmak için evlerinden çıkmayan 65 yaş üstü vatandaşların acil durum ihtiyaçları için, 444 44 26 numaralı Mavi Masa hattı ile hizmet veriyor.
Benzine zam geldi
Benzine zam geldi
Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 15 kuruş zam geldi.
YASAĞI DELDİ POLİSE DİRENDİ
YASAĞI DELDİ POLİSE DİRENDİ
Korona virüs salgını nedeniyle 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağının ardından, polis ekipleri sokaklarda sıkı denetim gerçekleştiriyor.
ESKİŞEHİRSPOR'DA ŞOK GELİŞME
ESKİŞEHİRSPOR'DA ŞOK GELİŞME
Eskişehirspor'da eski futbolcusu Boffin'e 1 hafta içinde ödeme yapılmazsa -6 puan silme ve 2 dönem transfer yasağı kesinleşecek. Eskişehirspor'a Boffin'in alacakları için son bir yazı geldi. 12 nisan tarihine kadar ödeme yapılmaz ise -6 puan ve 2 dönem transfer yasağı kesinleşecek.
TEPEBAŞI'NDAN SICAK YEMEK
TEPEBAŞI'NDAN SICAK YEMEK
Tepebaşı Belediyesi Nihal-İsmail Akçura Aşevi, ihtiyaç sahibi vatandaşları yalnız bırakmayarak sıcak yemek ulaştırmayı sürdürüyor.
İspanya'da umutlandıran düşüş
İspanya'da umutlandıran düşüş
İspanya'da corona virüs ölüm oranı yavaşlamaya bugün de devam etti. Ülkede günler sonra ilk kez en düşük ölüm oranlarından biri yakalandı
Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma