KURTULUŞ SAVAŞI VERİYORUZ
KURTULUŞ SAVAŞI VERİYORUZ
Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, Keçiörengücü galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada “Bu galibiyet ileriye dönük bizi ligde tutmak için çok önemli bir galibiyetti. Şehir olarak biz kurtuluş savaşı veriyoruz. Eğer Türk futbolunda devrim olacaksa bu Eskişehir’den ve Eskişehirspor’dan başlamalıdır. Mücadelemiz aynı zamanda Anadolu takımları için örnek olacaktır” dedi.
MEZARLIKLAR YENİLENİYOR
MEZARLIKLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi, Sarıcakaya ilçesine bağlı İğdir Mahallesi'nde mezarlık içi bakım, onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi.
LAİK EĞİTİM VURGUSU
LAİK EĞİTİM VURGUSU
KESK'e bağlı Eğitim Emekçileri Sendikası'nın 25. kuruluş yıldönümü, şube binasında gerçekleşen ve 'Hayattan Sesler Müzik Topluluğu'nin bir dinleti sunduğu etkinlikle kutlandı.
ASANSÖRLER  KONTROL ALTINDA
ASANSÖRLER KONTROL ALTINDA
Tepebaşı bölgesindeki asansörlerin periyodik kontrollerini 4 yıl süre ile kapsayan protokol, Tepebaşı Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası tarafından imzalandı.
TERÖRÜN KÖKÜ KAZINMALI
TERÖRÜN KÖKÜ KAZINMALI
Saadet Partisi haftalık toplantısında açıklama yapan İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Kadir Ateş, Barış Pınarı Harekatı bölgesinde şehit olan askerleri ocağımıza ateş düştü diyerek rahmetle andı.
TÜRKİYE YOLUN SONUNA GELDİ
TÜRKİYE YOLUN SONUNA GELDİ
Demokrat Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci, ekonomiye dair güncel açıklamalarda bulunarak, "Türkiye ithalata dayalı ekonomiyle yolun sonuna gelmiş durumda." dedi.
İLAÇ GİBİ GALİBİYET
İLAÇ GİBİ GALİBİYET
Eskişehirspor ikinci yarının ilk maçında deplasmanda Keçiörengücü'nü 1-0 mağlup etti.
 SENFONİDE PİYANO NOTALARI BÜYÜLEDİ
SENFONİDE PİYANO NOTALARI BÜYÜLEDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın bu haftaki konuğu piyano sanatçısı Roberto Prosseda oldu.
OMEK'TEN YENİ ATÖLYELER
OMEK'TEN YENİ ATÖLYELER
Odunpazarı Belediyesi, uygulamalı atölyeler ile çalışmalarına devam ediyor
Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki