AÖF'TEN AKADEMİSYENLİĞE

06 Eylül 2017 17:02
AÖF'TEN AKADEMİSYENLİĞE

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Açma, Açıköğretim Fakültesi'nden mezun olarak kariyer yapılabileceğinin en güzel örneklerinden biri oldu. 1987 yılında Açıköğretim Fakültesi İktisat programından mezun olan Açma, Açıköğretim mezunlarının da önemli pozisyonlarda görev alabileceklerini ifade etti.

Açma yaptığı açıklamada, “Mezuniyetim ve iş tecrübemle birlikte gerekli ön koşulları sağladıktan sonra da bilimsel çalışmalar yapmak ve bu birikimimi yeni nesillere aktarma fırsatı olarak gördüğüm akademisyenliğe geçmeye karar verdim ve bugün Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde profesör olarak çalışmaktayım" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

fırat

07 Eylül 2017 10:52
ya bu yorum ları geç senin zamanında ales yds üds varmıydı 30 sene önce şimdi geçmişsin yorum yapıyosun kpss den 90 alan arkadaşlar bu zamanda bir yere giremiyorki 40 ile alan giriyor senin zamanına inmek lazım nasıl hoca oldun..

Ahmet

06 Eylül 2017 21:37
Ohoo 1987 nerede 2017 nerede 30 sene geçmiş 10 milyon tane açıköğretim mezunu var şuan da bir sürü okuyan var imkansız yani

Bilal

06 Eylül 2017 22:56
KRALLLLLLL

kaya

07 Eylül 2017 10:35
AHMET. İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOKTUR. SADECE BİRAZ ZAMAN, ÇALIŞMA VE SABIR.
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
FETÖ'CÜ ÖĞRETMENLERE 65 YIL HAPİS
Eskişehir’de Fetullahçı terör örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında yargılanan sanıklara çeşitli hapis cezaları verildi.