AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN DEKAN YARDIMCILIĞINA

19 Eylül 2017 16:19
AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN  DEKAN YARDIMCILIĞINA

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor. 1982 yılında açılan İşletme Bölümünün bir öğrencisi olarak Açıköğretim Fakültesine başlayan Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, devam ettirdiği mesleği ve pozisyonu ile AÖF mezunlarının da kariyer yapılabileceğini gözler önüne seriyor.

Heyecanla beklerdim

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi dekan yardımcılığını yürüten Yard. Doç. Dr. Kaya, Açıköğretim Fakültesi mezunu olarak hiçbir zaman sıkıntı yaşamadığını ifade etti. Kaya, "O dönemde köyde bir yandan köy işleri ile ilgilenirken diğer yandan da postadan gelecek ders malzemelerimi heyecanla beklerdim" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Lütfen

20 Eylül 2017 02:04
82 yılında okuyan okuyupta mezun olan kac kişi vardı kim bilir şimdi milyonlarca örgün milyonlarca açıköğretim öğrencisi bom boş bekliyor okuduğu bölümden bir şey olamıyor lütfen 40 sene önce okuyanlar şöyle oldu böyle oldu diye haber yapmayın zaten insanların sıkıntısı var bir de böyle sıkmayın

Barış Baraz

20 Eylül 2017 13:54
Ergün Kaya hem akademisyenliği, hem de kişiliğiyle üniversitede birçok kişiye "rol model" olmuş örnek bir hocamızdır. Kendisi her tür övgüyü fazlasıyla hakediyor.
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
ÜNİVERSİTEDE KARTOPU SAVAŞI
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, öğrencilerle kartopu oynadı. 
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
ESKİŞEHİR'DE FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ
Eskişehir’de etkili olan kar yağışı nedeniyle bir aracın üzerine ağaç devrildi. Olay sırasında araç içinde kimsenin olmaması sebebi ile kaza maddi hasarla atlatıldı. 
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL
Kar yağışı dolayısıyla yarın okullar tatil.
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
SAKALLI'DAN CHP'YE ZİYARET
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar’ı makamında ziyaret etti.
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
ESKİ BİNA KAYGI YARATIYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’yi ziyaret etti. Süllü, Deliklitaş Mahallesi’nde atıl olarak duran Verem Savaş Dispanseri’nin eski hizmet binasının güvenlik açısından kaygı yarattığını belirtti.
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
ODUNPAZARI BİRLİKTE GÜZEL
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir’de yaşayan Bayburtlular ile buluştu. Odunpazarı’nda bulunan Eskişehir Bayburtlular Derneğini ziyaret eden Kurt, Bayburtlular ile 31 Martta yapılacak yerel seçimlere kadar birçok konuda sohbet etti.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir’de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. 
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Eskişehir'in bir çok sorununun olduğunu ve bu sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi.