AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN DEKAN YARDIMCILIĞINA

19 Eylül 2017 16:19
AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN  DEKAN YARDIMCILIĞINA

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor. 1982 yılında açılan İşletme Bölümünün bir öğrencisi olarak Açıköğretim Fakültesine başlayan Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, devam ettirdiği mesleği ve pozisyonu ile AÖF mezunlarının da kariyer yapılabileceğini gözler önüne seriyor.

Heyecanla beklerdim

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi dekan yardımcılığını yürüten Yard. Doç. Dr. Kaya, Açıköğretim Fakültesi mezunu olarak hiçbir zaman sıkıntı yaşamadığını ifade etti. Kaya, "O dönemde köyde bir yandan köy işleri ile ilgilenirken diğer yandan da postadan gelecek ders malzemelerimi heyecanla beklerdim" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Lütfen

20 Eylül 2017 02:04
82 yılında okuyan okuyupta mezun olan kac kişi vardı kim bilir şimdi milyonlarca örgün milyonlarca açıköğretim öğrencisi bom boş bekliyor okuduğu bölümden bir şey olamıyor lütfen 40 sene önce okuyanlar şöyle oldu böyle oldu diye haber yapmayın zaten insanların sıkıntısı var bir de böyle sıkmayın

Barış Baraz

20 Eylül 2017 13:54
Ergün Kaya hem akademisyenliği, hem de kişiliğiyle üniversitede birçok kişiye "rol model" olmuş örnek bir hocamızdır. Kendisi her tür övgüyü fazlasıyla hakediyor.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.