AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN DEKAN YARDIMCILIĞINA

19 Eylül 2017 16:19
AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN  DEKAN YARDIMCILIĞINA

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor. 1982 yılında açılan İşletme Bölümünün bir öğrencisi olarak Açıköğretim Fakültesine başlayan Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, devam ettirdiği mesleği ve pozisyonu ile AÖF mezunlarının da kariyer yapılabileceğini gözler önüne seriyor.

Heyecanla beklerdim

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi dekan yardımcılığını yürüten Yard. Doç. Dr. Kaya, Açıköğretim Fakültesi mezunu olarak hiçbir zaman sıkıntı yaşamadığını ifade etti. Kaya, "O dönemde köyde bir yandan köy işleri ile ilgilenirken diğer yandan da postadan gelecek ders malzemelerimi heyecanla beklerdim" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Lütfen

20 Eylül 2017 02:04
82 yılında okuyan okuyupta mezun olan kac kişi vardı kim bilir şimdi milyonlarca örgün milyonlarca açıköğretim öğrencisi bom boş bekliyor okuduğu bölümden bir şey olamıyor lütfen 40 sene önce okuyanlar şöyle oldu böyle oldu diye haber yapmayın zaten insanların sıkıntısı var bir de böyle sıkmayın

Barış Baraz

20 Eylül 2017 13:54
Ergün Kaya hem akademisyenliği, hem de kişiliğiyle üniversitede birçok kişiye "rol model" olmuş örnek bir hocamızdır. Kendisi her tür övgüyü fazlasıyla hakediyor.
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
Türkiye Kamu-Sen üyeleri Yediler Parkı'nda bir araya gelerek ek zam talebinde bulundu. 
ESKİŞEHİR'E AFRİKA ÇIKARMASI
ESKİŞEHİR'E AFRİKA ÇIKARMASI
Afrika ülkelerinin ateşe ve büyükelçileri, Eskişehir Sanayi Odası'nda (ESO) bir araya geldi. 
METRUK BİNALAR SUÇ ODAĞI
METRUK BİNALAR SUÇ ODAĞI
Vali Özdemir Çakacak, başkanlığında yapılan Kaymakamlar Toplantısında il genelindeki asayişi değerlendirdi.