AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN DEKAN YARDIMCILIĞINA

19 Eylül 2017 16:19
AÖF ÖĞRENCİLİĞİNDEN  DEKAN YARDIMCILIĞINA

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunu Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, İşletme Fakültesinde dekan yardımcılığı görevini sürdürüyor. 1982 yılında açılan İşletme Bölümünün bir öğrencisi olarak Açıköğretim Fakültesine başlayan Yard. Doç. Dr. Ergün Kaya, devam ettirdiği mesleği ve pozisyonu ile AÖF mezunlarının da kariyer yapılabileceğini gözler önüne seriyor.

Heyecanla beklerdim

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi dekan yardımcılığını yürüten Yard. Doç. Dr. Kaya, Açıköğretim Fakültesi mezunu olarak hiçbir zaman sıkıntı yaşamadığını ifade etti. Kaya, "O dönemde köyde bir yandan köy işleri ile ilgilenirken diğer yandan da postadan gelecek ders malzemelerimi heyecanla beklerdim" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Lütfen

20 Eylül 2017 02:04
82 yılında okuyan okuyupta mezun olan kac kişi vardı kim bilir şimdi milyonlarca örgün milyonlarca açıköğretim öğrencisi bom boş bekliyor okuduğu bölümden bir şey olamıyor lütfen 40 sene önce okuyanlar şöyle oldu böyle oldu diye haber yapmayın zaten insanların sıkıntısı var bir de böyle sıkmayın

Barış Baraz

20 Eylül 2017 13:54
Ergün Kaya hem akademisyenliği, hem de kişiliğiyle üniversitede birçok kişiye "rol model" olmuş örnek bir hocamızdır. Kendisi her tür övgüyü fazlasıyla hakediyor.