ANTALYA DEĞİL ESKİŞEHİR

09 Temmuz 2018 15:51
ANTALYA DEĞİL  ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi’nin Kent Park içinde yer alan yapay plajı yoğun ilgi görüyor. Türkiye’de başka bir örneği olmayan plaj, kent halkının ve Eskişehir’e şehir dışından gelen vatandaşların büyük beğenisini alıyor.

Kent halkı ile şehir dışından gelen turistlerin büyük beğenisini toplayan yapay plaj yoğun ilgi görüyor. Sıcak havalardan bunalan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin Kentpark içerisinde hizmete sunduğu plaja akın ediyor. Kent Park’ta açılan plaj, yaz sezonu boyunca sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında 15 lira karşılığında hizmet verecek.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

10 Temmuz 2018 15:16
hic bir arkadas TERMIK DENEN CANAVARDAN bahsetmiyor. o santral kurulursa/ ne olacagini bilen insanlarsiniz? NEDENMI??? CUNKU GAZETE OKUYORSUNUZ. INTERNET KULLANIYORSUNUZ. BILINCLI INSANLARA SAYGIM SONSUZ. OKUYAN INSAN HER ZAMAN DEGERLI BENIM GOZUMDE. O PLAJ SANTRAL KURULURSA YOK OLACAK. BIR SURU TARIM ALANI YOK OLACAK. INSANLAR SOKAGA MASKE ILE CIKACAK. SOKAKLARDA/ UCAN KUS GOREMEYECEGIZ.

hamdi

10 Temmuz 2018 15:32
hizli tren getirdi/ duble yollar yapti. NE OLDU? 24 CAN GITTI/ 124 INSANIMIZDA HASTAHANELERDE. CUMHUR BUNU TOP ATISLARI ILE KUTLADI. BASKA ULKEDE OLSA BU OLAY/ SORUMLU BAKANLAR DERHAL ISTIFA EDER. BUNA BENZER HIZLI TREN KAZALARI YAKINDIR. TARIH VEREMEM AMA INONU/ESKISEHIR HATTI COK TEHLIKELI. TRAVERSLERIN ALTI BALCIK. SICAK SU YUZUNDEN.MARTI KAYASI PATLADI PATLAYACAK. CIMENTO FABRIKASININ/ KAYALARI PARCALAMAK ICIN PATLATTIGI DINAMITLER. TRAVERSLERI YERINDEN HER GUN 20 MIKRON OYNATIYOR. KOLAY GELSIN EDITOR KARDESIM. ISKEMBEDEN ATMIYORUM.

Musti

10 Temmuz 2018 13:24
Birazda Eskişehirin sorunları hakkında bahsetseniz. Altı üstü havuz. Tekrar tekrar haber yapmanın ne anlamı var.

reis

10 Temmuz 2018 13:28
hahahaha pislikten ölmek isteyen gitsin

Vatandaş

09 Temmuz 2018 23:46
Antalya ile Eskişehir kıyaslaması yapıp birde Eskişehir i üstün tutmak... Akşam akşam iyi GÜLDÜRDÜNÜZ. Bu aralar reklam kokan haberler moda sanırım

Vs vs

09 Temmuz 2018 16:04
15tl giriş ücreti çok değil mi 6 da kapanış 5 de çıkın 6 ya kadar klorlama yapıcaz deniliyor eskiden yaşa göre para alınıyordu belediye sorumluları halkı kendi aldığı maaşla aynı ücreti aldığını sanıyor tost 6tl çay 2 tl vs vs

Cemil Cahit

09 Temmuz 2018 17:16
İç anadolu'da benzer plajlar var. Biraz havuz irisi bir yeri sürekli gündeme getirmenin bir faydası yok. Evet yapılmış bir hizmet var ama bu öyle sürekli pohpohlanıp büyütülecek bir hizmet değil. Örneğin Kırşehir Kaman Savcılı plajına bir bakın. İç Anadolu'da oluşturulmuş çok güzel bir plaj. Ama bizim Eskişehirliler bilmez hocayı pohpohlamak için sürekli plajımız var modunda gezerler.
BEYLİKOVA'DA MİDİBÜS ŞARAMPOLE DEVRİLDİ
BEYLİKOVA'DA MİDİBÜS ŞARAMPOLE DEVRİLDİ
Eskişehir'de yolcu midibüsünün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 14 kişi yaralandı.
BU ÇIĞLIĞA SES VERİN
BU ÇIĞLIĞA SES VERİN
Son zamanlarda sıkça gündeme gelen ve toplumun kanayan yarası olan çocuk istismarına dikkat çekildi. Mahsuni Ilgın “Yetkililer cinsel istismarın araştırılması önerilerine kulaklarını tıkıyor. Bu çığlıklara ses verin” dedi.
CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI
CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI
Çifteler esnafları, Çifteler Açık Kadın Ceza İnfaz Kurumu'nun kapanmaması için imza kampanyası başlattı.
BÜKREŞ'TE GURUR GÜNÜ
BÜKREŞ'TE GURUR GÜNÜ
Eskişehirli Akrobasi Pilotu Semin Öztürk, ilk yurtdışı gösteri uçuşunu Romanyanın başkenti Bükreş'te gerçekleştirdi. Bayrağımızı dalgalandıran Öztürk, gurulandırdı.
GÖKYÜZÜ İLE TANIŞTILAR
GÖKYÜZÜ İLE TANIŞTILAR
Sivrihisar'daki Uluslararası Sportif Havacılık Merkezinin yürüttüğü, 'Uçmayan Köy Kalmasın' projesiyle daha önce uçağa binmemiş vatandaşlar, ilk kez uçmanın heyecanını yaşadı.
FADİME ANA'YA YARDIM ELİ
FADİME ANA'YA YARDIM ELİ
Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Sağlık Odunpazarı Belediyesi ile Evinizde (SOBE) birimi 84 yaşındaki Fadime Çekiç’e yardım eli uzattı.
HAKLARIMIZ TORBA  YASALARA SIĞMAZ
HAKLARIMIZ TORBA YASALARA SIĞMAZ
Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Şube Yönetim Kurulu adına konuşan Birtürk Özkavak sağlık ve sosyal hizmet çalışanları için çıkarılan torba yasasının, taleplerini karşılamadığını ifade etti.
EKONOMİ BORÇLA  YÜRÜTÜLÜYOR
EKONOMİ BORÇLA YÜRÜTÜLÜYOR
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç ülkenin ekonomisine yönelik ve sağlık personellerine karşı uygulanan şiddet konusunu değerlendirdi.
Eskişehir'de Uyuşturucu Operasyonu
Eskişehir'de Uyuşturucu Operasyonu
Eskişehir'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 7 şüpheli gözaltına alındı.

EN SON HABERLER