ANTALYA DEĞİL ESKİŞEHİR

09 Temmuz 2018 15:51
ANTALYA DEĞİL  ESKİŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi’nin Kent Park içinde yer alan yapay plajı yoğun ilgi görüyor. Türkiye’de başka bir örneği olmayan plaj, kent halkının ve Eskişehir’e şehir dışından gelen vatandaşların büyük beğenisini alıyor.

Kent halkı ile şehir dışından gelen turistlerin büyük beğenisini toplayan yapay plaj yoğun ilgi görüyor. Sıcak havalardan bunalan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin Kentpark içerisinde hizmete sunduğu plaja akın ediyor. Kent Park’ta açılan plaj, yaz sezonu boyunca sabah 10.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında 15 lira karşılığında hizmet verecek.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

10 Temmuz 2018 15:16
hic bir arkadas TERMIK DENEN CANAVARDAN bahsetmiyor. o santral kurulursa/ ne olacagini bilen insanlarsiniz? NEDENMI??? CUNKU GAZETE OKUYORSUNUZ. INTERNET KULLANIYORSUNUZ. BILINCLI INSANLARA SAYGIM SONSUZ. OKUYAN INSAN HER ZAMAN DEGERLI BENIM GOZUMDE. O PLAJ SANTRAL KURULURSA YOK OLACAK. BIR SURU TARIM ALANI YOK OLACAK. INSANLAR SOKAGA MASKE ILE CIKACAK. SOKAKLARDA/ UCAN KUS GOREMEYECEGIZ.

hamdi

10 Temmuz 2018 15:32
hizli tren getirdi/ duble yollar yapti. NE OLDU? 24 CAN GITTI/ 124 INSANIMIZDA HASTAHANELERDE. CUMHUR BUNU TOP ATISLARI ILE KUTLADI. BASKA ULKEDE OLSA BU OLAY/ SORUMLU BAKANLAR DERHAL ISTIFA EDER. BUNA BENZER HIZLI TREN KAZALARI YAKINDIR. TARIH VEREMEM AMA INONU/ESKISEHIR HATTI COK TEHLIKELI. TRAVERSLERIN ALTI BALCIK. SICAK SU YUZUNDEN.MARTI KAYASI PATLADI PATLAYACAK. CIMENTO FABRIKASININ/ KAYALARI PARCALAMAK ICIN PATLATTIGI DINAMITLER. TRAVERSLERI YERINDEN HER GUN 20 MIKRON OYNATIYOR. KOLAY GELSIN EDITOR KARDESIM. ISKEMBEDEN ATMIYORUM.

Musti

10 Temmuz 2018 13:24
Birazda Eskişehirin sorunları hakkında bahsetseniz. Altı üstü havuz. Tekrar tekrar haber yapmanın ne anlamı var.

reis

10 Temmuz 2018 13:28
hahahaha pislikten ölmek isteyen gitsin

Vatandaş

09 Temmuz 2018 23:46
Antalya ile Eskişehir kıyaslaması yapıp birde Eskişehir i üstün tutmak... Akşam akşam iyi GÜLDÜRDÜNÜZ. Bu aralar reklam kokan haberler moda sanırım

Vs vs

09 Temmuz 2018 16:04
15tl giriş ücreti çok değil mi 6 da kapanış 5 de çıkın 6 ya kadar klorlama yapıcaz deniliyor eskiden yaşa göre para alınıyordu belediye sorumluları halkı kendi aldığı maaşla aynı ücreti aldığını sanıyor tost 6tl çay 2 tl vs vs

Cemil Cahit

09 Temmuz 2018 17:16
İç anadolu'da benzer plajlar var. Biraz havuz irisi bir yeri sürekli gündeme getirmenin bir faydası yok. Evet yapılmış bir hizmet var ama bu öyle sürekli pohpohlanıp büyütülecek bir hizmet değil. Örneğin Kırşehir Kaman Savcılı plajına bir bakın. İç Anadolu'da oluşturulmuş çok güzel bir plaj. Ama bizim Eskişehirliler bilmez hocayı pohpohlamak için sürekli plajımız var modunda gezerler.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.