“ANLATIMLAR” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

25 Şubat 2020 13:55
“ANLATIMLAR” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Eskişehir Kent Konseyi Fotoğraf Çalışma Grubu tarafından verilen kurslarda eğitim alanların fotoğraflarından oluşan “Anlatımlar” isimli sergi Espark AVM’de açıldı. Üçleme tekniği kullanılarak kurgusal çekimlerin yapıldığı fotoğrafların yer aldığı sergi, katılımcıların beğenisini topladı.

İsyanı anlattık

Ücretsiz kurslarda eğitim gören kursiyerlerin çektikleri fotoğraflar, ilgi çekici bir sergi ile taçlandırıldı. Açılışta sergi hikâyesinden bahseden Fotoğraf Çalışma Grubu Başkanı Ümit Özcan, öncelikle kent konseyine destekleri için teşekkür ettiğini söyleyerek “Katılımcılarımızın her biri fotoğraftaki “üçleme” tekniğini kullanarak “3 fotoğraf ile 1 hikâye” anlatıp insana, çevresine ve yaşama duyarlı olmayı ön plana alan kurgusal çekimler yaptılar. Hikâyelerimizde kimi zaman insan yaşamını, kimi zaman kadına şiddeti ve bağımlı yaşamları, çevre kirliliğini, çocuk gelinleri ve yaşanan isyanları anlattık.”dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Fevzi Çakmak

25 Şubat 2020 16:26
Kent konseyini Fevzi Çakmak Mh. sini fotoğraflamaya davet ediyoruz.

Best bestami

26 Şubat 2020 08:02
yine kurdela terörü. tüm avm açılış için makası almış. eskiden bunu bir kişi keserdi. nezaket ve birbirine ikram makas satışlarını patlattı.

Metehan

25 Şubat 2020 22:01
Tıkanan trafiği de fotoğraflayın. Tıka basa dolu tramvayları da! Ayrıca meşhur avrupa şehrinin sokaklarını unutmayın. Şehir görünümlü kasabadan çok malzeme çıkar daha

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma