'ANADOLU'DAN BİR MEKTUP'

12 Ekim 2017 17:09
'ANADOLU'DAN BİR MEKTUP'

PTT'nin 177. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, PTT Başmüdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu tarafından konser programı düzenlenecek.

'Anadolu'dan Bir Mektup' adlı konser, cumartesi günü saat 20.00'de Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Opera ve Bale Salonu'nda gerçekleşecek. 'Anadolu'dan Bir Mektup' konserinde Öğretim görevlisi Erdal Uludağ'ın şefliğinde, solistler Mete Asıldağ, Elif Körekoğlu, Sibel Öç, Tarık Tellal, Ramazan İcat, Leman Sagay, Şeyma Pakel, Mirac Ergöç, Gürkan Özkan ve Korkmaz Gencer ile koristler sahne alacak. Konserde çeşitli yörelerden Türk Halk Müziği eserleri seslendirilecek.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

rana

13 Ekim 2017 08:35
PTT KONSER YAPACAĞINA ÖNCE DAĞITIMLARINI ZAMANINDA YAPSIN
MEHMETÇİK'E ZAFER DUASI
ESKİŞEHİR'DEN F-16'LAR DİYARBAKIR'A GİTTİ
İŞTE ŞOFÖRÜN İLK İFADESİ
İŞTE ŞOFÖRÜN İLK İFADESİ
nkara'dan Bursa'ya geziye giden yolcuları taşıyan otobüsün Eskişehir'de kaza yapması sonucu 11 kişi öldü, 44 kişi yaralandı. Gözaltındaki şoför Muhsin Ö., polisteki ifadesinde ''Önüme bir karartı çıktı. Köpek sandım. Direksiyonu sağa kırdım ancak aracı toparlayamadım ve ağaca vurdum'' dedi.
BÜYÜKERŞEN TÜRKİYE'DE ÖRNEK İSİM
BÜYÜKERŞEN TÜRKİYE'DE ÖRNEK İSİM
Trakya Belediyeler Birliği’ne üye Trakya’da hizmet veren 11 belediyenin başkan ve yetkililerinden oluşan heyet Eskişehir’de hayata geçirilen başarılı şehircilik projelerini yerinde inceledi.
AÇIK KAPI PROJESİ'Nİ BAKAN BAŞLATTI
AÇIK KAPI PROJESİ'Nİ BAKAN BAŞLATTI
 Eskişehir’de ‘Açık Kapı’ projesinin açılışında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “İçişleri Bakanlığımızın kendi personeli ile 117 yerli yazılım gerçekleştirdi” dedi. 
GEZİ YOLCULUĞU FACİAYLA BİTTİ
GEZİ YOLCULUĞU FACİAYLA BİTTİ
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 11 kişi hayatını kaybederken, 44 kişi de yaralandı. 
VALİ ÇAKACAK  KARNE DAĞITTI
VALİ ÇAKACAK KARNE DAĞITTI
Vali Özdemir Çakacak, Yunusemre İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek eğitim ve öğretimin birinci dönemini tamamlayan öğrencilere karneleri dağıttı. Öğrencilerin karne sevincine ortak olan Çakacak, "Yarı yıl tatilinde bol bol kitap okuyun. Hedefleriniz ve hayalleriniz büyük olsun" dedi.
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ
Tepebaşı Belediyesi termik santral konusunda bakanlığa iletmek üzere bölgede yaşayan vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi.
BAKAN SOYLU ESKİŞEHİR'DE
BAKAN SOYLU ESKİŞEHİR'DE
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk milletinin, dünyadaki fitnenin, zulmün ve dünyaya kaosu getirmek isteyenlerin önündeki son engel kapısı olduğunu belirterek "Dünyada bir karanlık zihniyet bu kapıyı zorlamaktadır ve bu kapı kırılırsa, zulmün önündeki son engel de kalkmış olacaktır" dedi.