ANADOLU BASINININ SESİNİ DUYAN YOK!

Son Güncelleme : 18 Temmuz 2019 22:07
ANADOLU BASINININ  SESİNİ DUYAN YOK!

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’e getirilen torba kanun ile 400 milyarlık batık krediler kurtarılırken, yerel gazetelerin ilanına el konulduğunu ve gazetelerin batmaya mahkum edildiğini söyledi.

Önceki gün itibariyle resmi ilan ödemelerinin artık gazetelerin ‘vergi borcu’ olup olmadığına göre yapılmaya başlandığını aktaran Çakırözer, “Meclis’e getirilen torbada batık kredilerin kurtarılması var ama Anadolu'da güç bela gazete çıkarmaya çalışan, halkımızı haberdar etmeye çalışan Anadolu basınımızın sesini duyan yok. Gazetelerin 3 kuruşluk ilan gelirine göz koymaktan vazgeçin. Gazeteleri kapanmaya, gazetecileri de işsizliğe mahkum etmeyin” dedi. Çakırözer, “Bu kürsüde defalarca basının sorunlarını paylaştım. Bu torbada batık kredilerin kurtarılması var ama Anadolu'da güç bela gazete çıkarmaya çalışan, halkımızı haberdar etmeye çalışan Anadolu basınımızın sesini duyan yok. Vergi borcu olan gazetelere bir paket yok. Borcun varsa 3 kuruşluk ilan gelirine devlet el koyuyor” dedi.

medyum olcay

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yirmialtı

18 Temmuz 2019 19:34
Utku biz sizlerin hdp li pkk lı cızırtılı parazitli seslerinizi daima duyuyoruz

Ali

19 Temmuz 2019 06:02
Birde Eskişehir 'in sorunlarından bahsetseniz. Yok efendim Eskişehir çölde bir vaha (!) kenar mah. B.. k götürüyor. Belediyecilik hizmeti alamadıgından 21 senesindeki belediye başkanı hiçbir belediyecilik hizmeti yapmadığı fevziçakmak var. Hatırlatırım sayın vekil. Seçimde yagmur yagarken geldiniz. Hiç bir belediyecilik hizmeti vaad etmediniz. Bu standar kafalar sizleri destekledi. Biz de belediyecilik hizmeti bekliyoruz Halkcı edebiyatını eksik etmeyen chp edebiyatcılarından

Leyla

18 Temmuz 2019 19:54
Eskişehir 'in sorunlarıyla ilgilensen,. Fevziçakmak mah. 20 senedir belediyecilik hizmeti gelmiyor. Halkcısın yaaa sözde abinize lütfen deseniz.

Harun

19 Temmuz 2019 07:58
Anadolu basını ilk önce şehrinin menfaatlerini gündeme almalı yapılan projelere engel olmamalı. yada yapılan basit ve normal bir işi abartmamalı

Nergis

18 Temmuz 2019 19:20
Sayın vekil sizi Kutsal Topraklar FEVZİÇAKMAK MAH. davet ediyoruz. Hizmet için, halkcılık için, çagdaşlık için, KUTSAL TOPRAKLAR FEVZİÇAKMAK MAH. BELEDİYECİLİK HİZMETİ 20 yılda sosyal domokratım diyen belediye başkan hizmet vermeyip, Nice 40 yıllarda hizmet umudu için bekliyoruz. Anladık mı bireyler. Düşündük mü kim oldugunuzu.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama