AMACIMIZ SORUNLARI ÇÖZMEK

24 Eylül 2019 14:43
AMACIMIZ SORUNLARI ÇÖZMEK

CHP Genel Merkezi 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Milletvekillerini görevlendirerek Türkiye’nin dört bir yanında sahaya indi. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve beraberindeki heyet Gaziantep’te çeşitli temaslarda bulundu.

CHP’li Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer’in de aralarında bulunduğu CHP Milletvekilleri Emine Gülizar Emecan, Özgür Ceylan, Bayram Yılmazkaya ve İrfan Kaplan parti görevlendirmesi kapsamında Gaziantep’te sivil toplumla, esnafla ve yurttaşlarla bir araya geldi. CHP’li heyet Gaziantep halkının sıkıntılarını, CHP’den beklenti ve önerilerini dinledi. Türkiye’nin dört bir yanında Milletvekillerinin yurttaşın sorunlarını dinlemek ve bu sorunlara ortak çözüm önerisi üretmek için sahada olduklarını belirten CHP’li Çakırözer, “Bizim burada, milletvekillerimizin diğer şehirlerde bu ziyaretlerdeki tek amacımız ülkemizdeki sıkıntıları yerinde gözlemlemek” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

25 Eylül 2019 09:40
Vatandaştan, halkın sorunlarından habersizsiniz. Belki inceleyerek öğrenirsiniz diyeceğim ama bu işi de reklam amaçlı yaptığınız için gösteriş olarak kalacaktır. İktidarı ile, muhalefeti ile bu ülke için seçildiniz ama, iyiyi kötüyü birbirinden ayırma , ülkeye hizmet etme yarışında olmanızı dilerim.

Yahya

26 Eylül 2019 14:26
Siz Eskişehir FEVZİÇAKMAK mah. Sorunlarını çözün. 21 belidiye başkanı çözemedi. Hizmet getirmedi. Bu mh. Yok saydı. Aynaya bakın aynaya

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama