ALZAYMIR HASTALARI İÇİN YARIŞTILAR

Son Güncelleme : 24 Mayıs 2017 17:05
ALZAYMIR HASTALARI İÇİN YARIŞTILAR

Eskişehir Köprübaşı Lions Kulübü tarafından alzaymır hastaları yararına kısa film yarışması düzenlendi.

Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyonu Başkanı Ender Tukay, Alzaymırın çağın hastalığı olduğunu belirterek, "Özellikle federasyonumuz çok geniş bir coğrafyada etkinlikler düzenliyor. Alzaymır hastalığına çok önem veriyoruz. Bugünkü etkinlikle üçüncü alzaymır hasta bakım evimiz açılacak." dedi.

Yapılan konuşmaların ardından öğrenciler tarafından hazırlanan ve dereceye giren 10 kısa filmin gösterimi yapıldı.Programa, CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve oyuncu İpek Tuzcuoğlu'nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Editör

25 Mayıs 2017 09:53
İngilizce kelimeler Türkçe okunuşlarıyla yazılabilir. Metin bey siz de buradan bakarak öğrenebilirsiniz... http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts

metin

25 Mayıs 2017 09:45
önce yazı yazmasını öğrenin alzheimer yazılır.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı. 
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
Günyüzü ilçesi Gümüşkonak mahallesinde meydana gelen trafik kazasında, 1'i ağır 2 kişi yaralandı. 
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
Afyonkarahisar'da bir yolcu otobüsü refüjdeki su kanalına devrilmesi sonucu 25 kişi yaralandı, 8 kişi hayatını kaybetti.
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET  ETTİ
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ŞANSLI ÇİFT
ŞANSLI ÇİFT
Özdilek Alışveriş Merkezleri 47. Yılına özel düzenlediği araba kampanyası kapsamında 3 adet BMW 418 Gran Coupe sahiplerini buldu.