ALKIŞLA TÜRKİYE İŞTE TARAFTAR!

28 Mart 2017 00:29
ALKIŞLA TÜRKİYE İŞTE TARAFTAR!

Eskişehir'in yeni Atatürk stadında milli takımlar düzeyinde ilk resmi maç dün oynandı. A Milli futbol takımımız Türk futbol tarihinde ilk kez Eskişehir'in konuğu olurken yaklaşık 30 Bin taraftar futbolculara büyük destek verdi.

DEV BAYRAK AÇILDI

Karşılaşma öncesinde yapılan koreografide yaklaşık 100 metre uzunluğunda Türk bayrağı açıldı.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) yeni sponsorlarından Arçelik tarafından yaptırılan ve Eskişehir Yeni Stadı'nın maraton tribününde yükselen dev Türk bayrağının altında, "Milli takıma başarılar dileriz." yazısı yer aldı. Stadın çevresine de "Türkiye UEFA EURO 2024 Adayı" pankartı asıldı.

BAYRAKLAR DAĞITILDI

TFF karşılaşma öncesinde taraftarlara Türk bayrağı dağıttı. 35 bin kapasiteli yeni Atatürk stadının koltukları Türk bayraklarıyla donatıldı. Stat dışındaki etkinlik alanlarında da Türk bayrakları futbol severlere verildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eskişehirli

27 Mart 2017 22:48
işte şehir işte taraftar Türkiye de böyle taraftar eminim başka şehirde yok....

omer tastaban

28 Mart 2017 03:05
ne mutlu es es liyim diyene es es es ki ki ki eski eski eseseseseses dogustan esliyim sonradan olma degil amerikadanes es omer

ali

28 Mart 2017 09:07
taraftar, stat herşey süperdi...sadece futbolcuların tribünle olan diyologları çok kötüydü...çağırıldıklara yere zor zahmet geldiler...

cihan

28 Mart 2017 12:35
Stadın erdoğanla ne ilgisi var sa erdoğan arena yazıldı anlamadım. Şu güzel galibiyeti bile siyasetle eşleştiren oluyor. Anlaşılması zor...

ERDOĞAN ARENA

28 Mart 2017 09:22
ERDOĞAN ın yaptığı stad uğurlu geldi , balmumu heykeller günlerce medyada döndürüldüde , YENİ STADI YAPANA BİR TEŞEKKÜR YOK -- MAÇTAN SONRA Kİ TRAFİK SORUNU BİR ALEM - MİLLET EVLERİNE 1,5 SAATTE VARABİLDİ .
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.