AKŞENER ESKİŞEHİR'E GELİYOR

Son Güncelleme : 11 Ocak 2018 12:01
AKŞENER ESKİŞEHİR'E GELİYOR

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener yarın Eskişehir'e geliyor.

Akşener ilk olarak saat 15:00'da Atatürk Spor Salonu'nda Eskişehirlilerle buluşacak. Daha sonra esnaf ziyareti yapacak olan Akşener, saat 16:30'da parti il binasının açılışını gerçekleştircek. 

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

HİLMİ

11 Ocak 2018 15:02
MHP ESKİŞEHİRDEN SİLİNİR.

Necmi çalış

11 Ocak 2018 12:56
Başımızin üstünde yerin var topuklu efe

Mutlu

12 Ocak 2018 08:23
IYİ Parti ,CHP lilerin falan ilgi gösterdiği parti değil.. tabanı milliyetçi olan günümüz patilerinden umudunu inancını kaybetmiş tüm demokrasiye inananların partisi olmalıdır...

TÜRKİYENİN TEK UMUDU

12 Ocak 2018 07:12
ŞU ANDA MEMLEKETİ KURTARABİLECEK TEK KİŞİ SAYIN AKŞENERDİR.

çok iyi olacak

11 Ocak 2018 13:54
İYİ PARTİYE chp liler çok ilgi gösteriyor - iyi parti chp den % 35 - 40 oy alacak gibi .

Birsen karan.

12 Ocak 2018 19:16
Evet başımızın üstünde yerin var topuklu efemiz.

Es Es

13 Ocak 2018 09:01
Biri gider biri gelir Bu dünya kimseye kalmaz Elbette sırası gelen gidecek Mezara koltukla birlikte defnedilen var mı?

Kasım aslan

12 Ocak 2018 19:48
Bilecik iyi parti olarak geliyoruz

ali

12 Ocak 2018 09:51
bu bayan mhp deyken neden partiyi kurmadıda şimdi kurdurdular cunku fetocular mhp yi ele geciremeyince dış ve feto desdekli kuruldu bunun vatana ve millete hic faydası olmaz bunlar dış odaklı chp pkk feto ve ne kadar devlet duşmanı bu partiyle beraber yururler ama allahın izni ile bun ların da balonu cabuk sonecek yok olup gidecekler bu vatana gercek milliyetciler lazım oda mhp de var adı ıyi ama kendisi kotu parti

hasan

12 Ocak 2018 09:01
İYİ parti cia'nın kurdurttuğu partidir. Amerikanın çıkarları için çalışacaktır. Fetö kalkışmasının başarısız olmasıyla birlikte gündeme gelmiştir. Zaten siyasetle ilgilenen herkes de bunu biliyor.

Gurcan

11 Ocak 2018 21:46
Hiç abd ve ısrailli eleştirdiğini duymadım,,,destekleyenler buna hiç kafa yordünüz mu acaba,
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.