AKŞAMLAR BİRLİKTE GÜZEL

17 Temmuz 2019 17:02
AKŞAMLAR BİRLİKTE GÜZEL

Odunpazarı Belediyesi, mahallelerdeki etkinlikleri artırmak ve mahallelere canlılık kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Mahalle konserleri

19 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında “Akşamlar Birlikte Güzel” etkinliği düzenlemeye hazırlanan Odunpazarı Belediyesi, mahallelerde konserden, film gösterimine birçok etkinliğe imza atacak. 19 Temmuz Cuma günü başlayacak olan “Akşamlar Birlikte Güzel” etkinliğinin ilk adresi Yenikent Mahallesi’ndeki Seramik Park olacak. Etkinlik kapsamında Crew 2’6 Müzik Grubu konser verecek. Crew 2’6 Konseri saat 19.30’da başlayacak.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

18 Temmuz 2019 09:40
Bir Sivrihisar Belediyesi kadar olamadınız Crew neymiş. Adı sanı duyulmamış grup, google aradım orda bile çıkmadı :))) Sivrihisar Belediyesi Mustafa Ceceli, Atiye, Koray Avcı, Ziynet Sali, Cem Belevi, Hüseyin Kağıt daha aklıma gelmeyen isimler var bunlarla konser yapıyor. Odunpazarı merkez belediye birde laf olsun diye konser yapıyor. Mithat körleri getirin bali :)

Ayşe

18 Temmuz 2019 08:36
Büyük hizmet zaten başkasınada ihtiyaç yok...vizyon budur

Elitçiiiiiiii.........

18 Temmuz 2019 01:11
Nasıl , çalsın sazlar oynasın kızlar ESKİŞEHİR iyi mi böyle ? Mübarek olsun . Ağustos böceği misali bu hurmalar ileride sağlığınıza çokkkkk iyi gelecek.....!

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama