paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA

18 Eylül 2018 16:51
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA

CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.

Rabia Akman “Akp İl Başkanının yaptığı açıklamayı anlamak, normal insan zekası açısından mümkün değil. AKP İl Başkanı Sayın Zihni Çalışkan, hepimizin ismini yakından bildiği projelerine taş çıkartırcasına bir açıklama yapmış ve “Tramvaylar mazotla çalışmıyor ki! Mazot fiyatlarındaki ve döviz kurlarındaki artış nedeniyle toplu ulaşıma neden zam yapıldı” şeklinde bir soru ortaya atmıştır. Ortaya atılan bu soruyu Eskişehir kamuoyunun takdirine bırakıyorum” dedi.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (5)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

18 Eylül 2018 17:38
Birisi başkanı yanlış bilgilendirmiştir. Ne bilsin tramvaya binmişliği belkide yoktur. Sonuçta fakirin ulaşım aracı.

Kamil demir

19 Eylül 2018 00:19
Elektriğe zam yapan hükümet, zama tepki veren yine hükümetin partisi.

ali baba

19 Eylül 2018 10:15
batıkent tramvayında kimsecikler yok vatmandan başka

Eses

22 Eylül 2018 02:46
Sayın başkan Eses için bulundu, hazır dediğiniz 15milyonTL nerede? Hala bir cevap alamadık. Para hazır dediğiniz için yardım yapmayı düşünen de yapmadı . Eses şu anda altyapı ile maçlara çıkıyor. Şu parayı bulun da zararımızı telafi edin.

nowomannocry

19 Eylül 2018 11:42
Kuzey kutbunda bulunan Grönland gölgesindeki Buzulların erimesi ile oluşan global ısınma doğanın dengesini olumsuz yönde değiştirmektedir.

Esesli

19 Eylül 2018 11:20
Bu Zihni ÇALIŞKAN denen beyefendi Tramvayların elektrik ile çalıştığını ve partisinin elektriğe Ortalama % 25 zam yaptığını bilmiyor yazık ve bunlar ülke yönetiyor. Ama belki de biliyorlar ve halkı salak zannedip bu şekilde bir manevra ile cahili kandırıyorlar. Cahil de diyor ki "Bak akp bizi nasıl savunuyor".

D.Korkut

20 Eylül 2018 07:20
Genç ve güzel.Amaç vitrin iyi gözüksün. Bari yazıp da ,okumasını isteseydiniz.

yok kömür

18 Eylül 2018 17:37
bi ara yht yüksek hızlı trenlerin kömürle çalıştığını yazan bi yazar vardı . tranvaylar mazotla benzin le mi çalışıyor . bu chp liler hep böylemi oluyor .akıl almaz bir açıklama .

kaan

19 Eylül 2018 10:19
yinede büyükersen gaza gelip zam yapmaması gerekirdi.

mrb

19 Eylül 2018 09:18
güzel kadın

Mehmet

18 Eylül 2018 17:00
Birincisi Belediyeler kar amaçlı kuruluşlar değil. İkincisi zammı savunan bir anamuhalefet. Hükümet zam yaparsa tü kaka, muhalefet belediyesi zam yapınca ay ne şirin. Bu CHP yi anlamak çok zor.

ali

18 Eylül 2018 17:29
biz akp den memnunuz
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.