AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA

18 Eylül 2018 16:51
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA

CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.

Rabia Akman “Akp İl Başkanının yaptığı açıklamayı anlamak, normal insan zekası açısından mümkün değil. AKP İl Başkanı Sayın Zihni Çalışkan, hepimizin ismini yakından bildiği projelerine taş çıkartırcasına bir açıklama yapmış ve “Tramvaylar mazotla çalışmıyor ki! Mazot fiyatlarındaki ve döviz kurlarındaki artış nedeniyle toplu ulaşıma neden zam yapıldı” şeklinde bir soru ortaya atmıştır. Ortaya atılan bu soruyu Eskişehir kamuoyunun takdirine bırakıyorum” dedi.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (5)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

18 Eylül 2018 17:38
Birisi başkanı yanlış bilgilendirmiştir. Ne bilsin tramvaya binmişliği belkide yoktur. Sonuçta fakirin ulaşım aracı.

Kamil demir

19 Eylül 2018 00:19
Elektriğe zam yapan hükümet, zama tepki veren yine hükümetin partisi.

ali baba

19 Eylül 2018 10:15
batıkent tramvayında kimsecikler yok vatmandan başka

Eses

22 Eylül 2018 02:46
Sayın başkan Eses için bulundu, hazır dediğiniz 15milyonTL nerede? Hala bir cevap alamadık. Para hazır dediğiniz için yardım yapmayı düşünen de yapmadı . Eses şu anda altyapı ile maçlara çıkıyor. Şu parayı bulun da zararımızı telafi edin.

nowomannocry

19 Eylül 2018 11:42
Kuzey kutbunda bulunan Grönland gölgesindeki Buzulların erimesi ile oluşan global ısınma doğanın dengesini olumsuz yönde değiştirmektedir.

Esesli

19 Eylül 2018 11:20
Bu Zihni ÇALIŞKAN denen beyefendi Tramvayların elektrik ile çalıştığını ve partisinin elektriğe Ortalama % 25 zam yaptığını bilmiyor yazık ve bunlar ülke yönetiyor. Ama belki de biliyorlar ve halkı salak zannedip bu şekilde bir manevra ile cahili kandırıyorlar. Cahil de diyor ki "Bak akp bizi nasıl savunuyor".

D.Korkut

20 Eylül 2018 07:20
Genç ve güzel.Amaç vitrin iyi gözüksün. Bari yazıp da ,okumasını isteseydiniz.

yok kömür

18 Eylül 2018 17:37
bi ara yht yüksek hızlı trenlerin kömürle çalıştığını yazan bi yazar vardı . tranvaylar mazotla benzin le mi çalışıyor . bu chp liler hep böylemi oluyor .akıl almaz bir açıklama .

kaan

19 Eylül 2018 10:19
yinede büyükersen gaza gelip zam yapmaması gerekirdi.

mrb

19 Eylül 2018 09:18
güzel kadın

Mehmet

18 Eylül 2018 17:00
Birincisi Belediyeler kar amaçlı kuruluşlar değil. İkincisi zammı savunan bir anamuhalefet. Hükümet zam yaparsa tü kaka, muhalefet belediyesi zam yapınca ay ne şirin. Bu CHP yi anlamak çok zor.

ali

18 Eylül 2018 17:29
biz akp den memnunuz
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.