AK PARTİ TELAŞ İÇERİSİNDE

Son Güncelleme : 20 Ağustos 2019 16:08
AK PARTİ TELAŞ İÇERİSİNDE

CHP Eskişehir İl Başkanı Abdülkadir Adar, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile il başkanlarının gerçekleştirdiği toplantı hakkında bilgi verdi. Adar, “CHP iktidara gelme noktasında” dedi.

Takipçisi olacaksınız

Kılıçdaroğlu tarafından 7 maddeden oluşan talimatın verildiğini ifade eden Adar, “ Asıl olan belediye başkanlarından talepleriniz değil, vatandaşların talepleridir. Vatandaşların belediye başkanlarımızdan taleplerinin takipçisi olun, uyulacak ilkelerden bir tanesi. Ayrıca genel başkanımızın bize ilettiği ilkelerden bir tanesi de ‘Gerek il özel idaresi, gerekse belediye bütçelerini yakından izlemek. Vali ve belediye başkanı milletin parasını harcamaktadır. Şeffaflığın takipçisi olacaksınız. Bu aynı zamanda kul hakkına duyulan saygının da bir gereğidir.” ifadelerine yer verdi.

Öncelikli göreviniz

Adar şöyle devam etti; “Yine genel başkanımızın sık sık söylediği bir konu var. Bulunduğunuz il ya ilçede bir çocuk yatağa aç giriyorsa, o ailenin sorununa çözüm bulmak sizin öncelikli görevinizdir. Biz bundan sonraki dönemde bugüne kadar pek fazla yapılmayan ama toplumun tüm bölümün kapsayan bir kucaklaşma içerisinde olacağız. Ulaşılmayan yerlere ulaşarak, hiçbir parti üyesinin bile olmadığı bölgelere giderek partimizi anlatacağız. CHP’nin Türkiye’nin geleceği için ne kadar gerekli olduğunu anlatacağız.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (9)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TATAR

20 Ağustos 2019 16:44
SAYIN ADAR SİZLER VE CHP DE KALIPLAŞMIŞ İNSANLARI BEN TANIYORUM SİZİN AÇ ÇOCUKLARLA PEK İŞİNİZ OLMAZ EFENDİM BUNUN İÇİN SİZLERİN PARTİDEN GİDEREK YENİ GENÇ VE DİNAMİK İNSANLARIN O KOLTUKLARDA OTURMANIZ LAZIM YOKSA ÜFÜRÜKTEN TEYYARE

Orhan

21 Ağustos 2019 11:27
CHP hiç bir şey yapmaz.çöpleri toplasın kafi.başka bi şey beklemiyoruz.AA bi de 5 TL ye millete paralı içme suyu satsın.bu hizmetler bize yetiyor. Kalabalık günde 3 damacana su tüketen bi aile kira parası öder gibi su parası ödüyor.

ATİLLA

20 Ağustos 2019 20:15
Başkanım fazla aramanıza gerek yok gelin kenar mahalleye cesaretiniz varsa vatandaşla kucaklaşın.Seçimi kazanmış belediyenin ulaşımdaki laçkalıklarını görün ,artık insanlar umudunu kestikleri için gelmeyen otobüs için bile belediyeyi aramıyor.

Mustafa

21 Ağustos 2019 12:29
Sayın adar boşver sen partine bak devlet teröristleri belediyeden temizledi sesi partinizden çıktı

1/3

21 Ağustos 2019 10:20
allah kimsenin işini size düşürmesin çünkü çalacak kapı bulamıyoruz,evet iktidardaki her üç koltuktan birini alırsınız umarım.

HALK

21 Ağustos 2019 08:28
Eskişehirin şu anki talebi kazılmış ve bitirilememiş tramvay yollarınındaki kazılmış bölgelerin kapatılıp araç trafiğine açılması

Yakup

21 Ağustos 2019 11:03
tamam genel başkan "Bulunduğunuz il ya ilçede bir çocuk yatağa aç giriyorsa, o ailenin sorununa çözüm bulmak sizin öncelikli görevinizdir." derken çok doğru söylemiş . ama eskişehirde 20 yıldır reklama yatırım yapıldı.

serdars

20 Ağustos 2019 22:11
aldi beni bir gülme

Vatandas

21 Ağustos 2019 09:49
Allahim ac tavuk kendini arpa ambarinda sanarmis.Siz kim iktidar olmak kim birkac buyuksehir belediyesini aldiniz diye ulke yonetimini size verileceginimi sandiniz.şaka gibi.