AK GÜVERCİNİ UÇURACAĞIZ

29 Eylül 2019 17:05
AK GÜVERCİNİ UÇURACAĞIZ

Demokratik Sol Parti Odunpazarı İlçe Kongresi Odunpazarı ilçe delegelerinin katılımı ile DSP İl Başkanlığında gerçekleşti. Odunpazarı İlçe Başkanı Fatih Altaş’ın aday olmadığı kongrede, İlçe Sekreteri Burak Gülseren oy birliği ile başkan seçildi.

Kongrede açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Hüdaver Bekler, partinin gençleştiğini, genç arkadaşların partiye katılımının devam ettiğini ve bundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aldığı sorumluluğun farkında olduğunu dile getiren Başkan Gülseren “Hedefimiz aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşımak. Odunpazarı’nda teşkilatlanma çalışmalarına önem vereceğiz. Her mahallede temsilcilikler oluşturacağız. Önümüzdeki ilk seçimde Odunpazarı ilçesinde kurulacak her sandıkta en az üç kişilik DSP’li sandık temsilcisi olana kadar teşkilatma çalışmalarına devam edeceğiz. Ak Güvercini Odunpazarı’nda uçuracağımıza söz veriorum” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

30 Eylül 2019 01:29
Bırakın güvercin uçurmayıda, siz uçun, biz de kurtulalım.

Eses

30 Eylül 2019 13:59
Kazım bey iyi demagogsunuz. Mahalli seçimlerde aday çıkararak millet ittifakını her şekilde baltalayıp AKP ye çalışan DSP yi CHP ye destek vermekle suçluyorsunuz. Tam tersine onlara teşekkür etmeniz lazım. Size hizmet için çok uğraştılar. Ancak kapasiteleri yetmedi.

Tarık

30 Eylül 2019 14:55
DSP deyince bir gülme geliyor...

ceylan

03 Ekim 2019 10:20
Ak partiye destek veren bülent ecevitin çakma güvercinleri sizi... Adamın kemikleri sızlamıştır mezarında...

Dayı kazım

30 Eylül 2019 00:51
terör örgütleriyle beraber olup onların ağzıyla konuşan CHP'ye destek olarak güvercin uçurulmaz . Ancak taklacılık yapılır.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama