AİLELER SEMİRNERLE GÜÇLENİYOR

23 Şubat 2020 16:29
AİLELER SEMİRNERLE GÜÇLENİYOR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından eğitimler ve seminerler ile güçlendirilmeye devam ediyor. Son olarak düzenlenen 'Çocuk Resimlerinin Dili' seminerinde oyun terapisti Tuğba Yıldız tarafından 3-12 yaş arası çocuk sahibi ailelere çocukların resimler ile ifade etmek istedikleri anlatıldı.

Bilgilendirici seminer

ESMEK ve Çocuk Haklar Birimi iş birliği ile Haller Gençlik Merkezi Seminer Salonu’nda gerçekleşen seminerde oyun terapisti Tuğba Yıldız ailelere yönelik bilgilendirici bir seminer gerçekleştirildi. Çocukların erken yaşta kağıt ve kalem ile tanıştığını ve hayal dünyalarını küçük yaşlarda kağıtlara resmetmeye başladıklarını belirten Yıldız, ailelerin bu resimleri iyi okuması gerektiğini belirtti. Verdiği seminerde ailelere resimlerin dilini anlatan Yıldız, Büyükşehir Belediyesi'ne böyle bir eğitime vesile olduğu için teşekkür etti.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

t.m

24 Şubat 2020 02:58
hocam şehrimiz güzelleşti tek sorun sokak hayvanları.güvenli bir şehirde 15 000 aşılanmışta olsa çok değilmi.iki mahalle nüfusu yapar.birde bunlar gece çete gibiler.lütfen siz birşeyler yapın ahmet abi(tepebaşılıyım) nin başı çok yoğun sanırım.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma