AHŞAP HEYKEL FESTİVALİ BAŞLADI

Son Güncelleme : 08 Mayıs 2018 09:05
AHŞAP HEYKEL FESTİVALİ BAŞLADI

Odunpazarı Belediyesi'nin düzenlediği Ahşap Heykel Festivali  kortej yürüyüşü ile başladı. Adalar'dan, Odunpazarı Meydanı'na kadar devam eden yürüyüş renkli görüntülere sahne oldu. Kazım Kurt'un da katıldığı yürüyüşe bir çok vatandaşda eşlik etti.

Kardeşlik Ormanı

The Voice Of The Wood-Ahşabın Sesi sloganı ile düzenlenen ve açılışı dün gerçekleştirilen festival, 13 Mayıs'a kadar birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak. 4’üncü Uluslararası Ahşap Heykel Festivali’nde renkli etkinliklerden biri olan ağaç dikiminin adına Kardeşlik Ormanı verilecek.

Övünç madalyası

Düzenlenen açılışta konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, "4’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz Ahşap Festivali artık Odunpazarı’nın markası oldu. Odunpazarı deyince ahşap anlaşılıyor. Odunpazarı Belediyesi demek, ‘Saz, caz ve festival’ demek. Biz bunu bir övünç madalyası olarak kabul ettik." diye konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ercan

07 Mayıs 2018 19:14
Bu etkinliğin maliyeti ve getirisi nedir.

ali cansu

08 Mayıs 2018 14:57
Lay lay loma devam .Zaten başkan adayınızda pazara kendisi gidecek.Bir tarafta nükleer santral kuran dünya lideri , diğer tarafta kendisinin bile inanmadığı solculuk tiyatrosu oynamaya çalışan komik tipler.