AHŞAP FESTİVALİ BAŞLIYOR

04 Mayıs 2018 17:03
AHŞAP FESTİVALİ BAŞLIYOR

Odunpazarı Belediyesi, 7-13 Mayıs tarihleri arasında Odunpazarı Meydanı’nda 4’üncü Uluslararası Ahşap Heykel Festivali’ni gerçekleştirecek.

Odunpazarı Belediyesi, daha önce Ağaç Güzeldir, Ağaç Ellerde Yaşam Buluyor ve Ahşabın Sesi sloganı ile gerçekleşen Uluslararası Ahşap Heykel Festivali’nin dördüncüsünü düzenlemeye hazırlanıyor. Pazartesi Günü başlayacak olan 4’üncü Uluslararası Ahşap Heykel Festivali, birbirinden güzel etkinliklere sahne olacak. Festival, Pazartesi Günü saat 13.00’de Adalar Migros önünden Odunpazarı Meydanı’na yapılacak olan yürüyüş ile başlayacak.

12 sanatçı ve bilim insanı

Festivale 2 si yabancı 10 yerli olmak üzere 12 sanatçı ve bilim insanı katılacak. Festivalde yer alacak sanatçı ve bilim insanların isimleri ise şöyle; “Vasilisa Chugunova (Rusya), Jean- Paul Falcioni (İsviçre), Ozan Uygan, Kutlu Alican Düzel, Mecit Çeliktaş, Kadir Ulus, İsmail Yıldırım, Haluk Rıza Şafak, Hakan Kemal Yurdusever, Çağdaş Erçelik, Cengiz Dönmez, Ayhan Tomak.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

böyyükktaş

04 Mayıs 2018 20:20
hamamyolun da kesilen ağaçlardan baykurt kendi heykelini yaparken çok mutlu , her halde ödül çantada keklik

Ziya

04 Mayıs 2018 23:36
Bunlar insanların sinirlerini germek için mi belediye başkanı olmuşlar acaba?

Celal Atik

05 Mayıs 2018 10:51
Ne bitmez festivalmiş. İyi ki başkan bunu buldu. Artık suyu ısındı Kazım başkanın. Zaten tombaladan yükselen bir politikacı.

Ali.

05 Mayıs 2018 10:05
Bu zihniyet hep böyle bakın bunların sahip olduğu belediyeler hep böyle olmadık işlerle ugrasirlar çünkü daha vatandaşın ve o yerin gelişmesini sağlayacak işlerle ugrasma lar ancak kendi ve kendi gibi olanları kandirirlar yollar geniş o yolu daraltirlar bunlara oy verenlere layık
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.