ADAYIMIZ AKŞENER

23 Temmuz 2018 12:16
ADAYIMIZ AKŞENER

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray Meral Akşener'in Genel Başkanlığı bırakma açıklamasıyla ilgili konuştu.

İşte satır başları...

Biliyorsunuz bir çalıştay yapıldı. Bu toplantının son gününde yönetime eleştiriler ve takdirler söylendi. Sayın Genel Başkan Türk siyasi tarihinde pek az görülecek şekilde esasen başarılı olmamıza rağmen kendi koyduğu hedefler ulaşamadığı için İYİ Parti'yi olağanüstü büyük kurultaya davet etti. Bu kararı aldı. Bu diğer liderler için bir ders olmalı diye düşünüyoruz. Bu açıklamasından sonra Genel Başkan tweet atarak aday olmayacağını ifade etti. Bu kendi beyanlarıdır ancak bu partinin en alt kademesinden en üst kademesine kadar başka bir irade ortaya çıktı. Bu irade hepimizin imzalarıyla Sayın Genel Başkanın olağanüstü kurultayda genel başkan adayı gösterilmesidir. Ağustos ayı içinde büyük kurultayı yapma kararı alınmıştır.

Yüzde yüz kararla bu toplantı kararı alınmıştır.

(MHP'nin açıklaması) Sayın Bahçeli demokrasi konusunda en son konuşacak adamdır. Sayın genel Başkanımızla aralarında büyük bir fark vardır. Birisi kongrelerden korkar birisi kendisi çağrı yapar. Sayın Bahçeli'nin bu çağrılarını sıtma nöbeti olarak değerlendiriyorum. Bizim bir terbiyemiz var başka partilerin siyasi içişlerine karışmayız. Diğer partilerden de aynısını bekliyoruz.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.