71 EVLER'E PARK İSTEDİ

Son Güncelleme : 23 Nisan 2019 17:04
71 EVLER'E PARK İSTEDİ

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt makamını, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle İlhan Ünügür İlköğretim Okulu ikinci sınıf öğrencisi Beyza Nur Sırasöğüt’e bıraktı.

Talimat verdi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Başkanlık makamına oturan Beyza Nur Sırasöğüt, Park ve Bahçeler Müdürü Bilgen Perk’i arayarak 71 Evler Mahallesi’ne yeni bir park yapılması talimatı verdi.

Çocuk ve genç

Başkan Kurt, “Dünyada çocukların bayramı olan tek ülke biziz. Bunun kıymetini, önemi bilmemiz lazım. Türkiye Cumhuriyeti'ni çocuklarımıza ve gençlerimize emanet eden Büyük Önder Atatürk'ün sizlere verdiği değerin bilincinde olmalıyız. ” dedi.Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tekin

24 Nisan 2019 09:45
71 Evler, Emek, Büyükdere, Bağlar gibi yerlerde müstakil evler yıkılıdı. Müstakil evlerin bahçeleri de inşaat alanına dahil edildi. Herkes kendi evinin üstüne 3-4 kat dikti. Neden, çünkü herkes kendi geçim derdinde. Haklılar. Belediye gelip bu mahalleleri toptan dönüşüme sokmak isteseydi, belediyeye denmedik laf kalmayacaktı. Şimdi oralarda park ve oyun alanları eksikse, sokaklar kaldırımsız ve darsa, bahçesiz beton yığını gibi mahallelerimiz varsa, sokaklarda ağaç kalmadıysa, daireler manzaraya değil de komşu apartmanın duvarına bakıyorsa, bunun sorumlusu ev sahipleri, belediyeler veya hepimiziz. Yanlış yapıldı. Çoçuklar ağaçsız kuru beton sokaklarda oynuyor artık. Yazın mahallelinin çıkıp serinleyeceği yer bile kalmadı o mahallelerde.

Vatandaş

25 Nisan 2019 01:05
Kazım kurt 71 evlere bir çivi bile çakmaz

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama