6 yaşındaki çocuk bacağından kurşunla yaralandı

21 Ağustos 2018 16:14
6 yaşındaki çocuk bacağından kurşunla yaralandı

Zonguldak'ta, bayram kutlaması sırasında havaya ateş açarak çocuğun yaralanmasına neden olan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Zonguldak'ta, evinin önünde oynayan 6 yaşındaki çocuk, bayram kutlaması sırasında havaya açılan ateş sonucu bacağından yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Çaydamar Mahallesi'ndeki bayram kutlamasında, kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce tabancayla havaya ateş edildi.

Bu sırada Nefesli Sokağı'ndaki evinin önünde oynayan 6 yaşındaki Efe A., merminin sağ bacağına isabet etmesi sonucu yaralandı. 

Yakınları tarafından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Efe A., tedavisinin ardından taburcu edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, havaya ateş açan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

''BU TÜR OLAYLAR OLMAMALI"

Baba Giray A., olayın sabah saatlerinde meydana geldiğini, çocuğun ağlama sesiyle yaralandığını fark ettiklerini söyledi.

Çocuğun bacağında sıyrık gördüğünü anlatan Giray A., "Eşofmanı da delinmişti. Mermiyi yerde bulduk. Polisi aradık ve polis gelip inceleme yaptı. Daha sonra çocuğu hastaneye getirdik, davacı olduk" diye konuştu. 

Giray A., bu tür olayların olmaması gerektiğini vurgulayarak, "Yarın kendi başlarına da gelebilir. Bunlar iyi bir şey değil. Bayram namazından çıkmadan insanlar havaya ateş etmeye başlıyor. Buna hiç gerek yok. Çocuğun sağ bacağına geldi. Doktor gerekli incelemeyi yaptı. Şu an için korkulacak bir şey yok ama ilerleyen günlerde kızarıklık veya morarmada artış olursa tekrar hastaneye götüreceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.