6 İLÇEYE YENİ KAYMAKAM

01 Eylül 2018 17:12
6 İLÇEYE YENİ KAYMAKAM

Cumhurbaşkanı Atama Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Eskişehir’de görev yapan 4 kaymakamın görev yeri değişti, 6 ilçeye yeni kaymakam atandı. Vali yardımcılığına da atamalar yapıldı.

Resmi Gazete’de yer alan atama kararlarına göre Eskişehir’deki değişikliklerle Eskişehir Vali Yardımcılığına Tepebaşı Kaymakamı Salih Keser, Eskişehir Vali Yardımcılığına Kocaeli Kaymakamı Alper Balcı, Odunpazarı Kaymakamlığına Sultanhisar Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Tepebaşı Kaymakamlığına Sivrihisar Kaymakamı Erdinç Yılmaz, Çifteler Kaymakamlığına Kulu Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Sivrihisar Kaymakamlığına Ankara Vali Yardımcısı Ali Sözen, Mahmudiye Kaymakamlığına Arapgir Kaymakamı Salih Sak ve Han Kaymakamlığına Gölköy Kaymakamı Tuncay Kaldırım getirildi. Öte yandan Eskişehir Vali Yardımcısı Muhiddin Varol Düzce Vali Yardımcılığına, Günyüzü Kaymakamı Aydın Göçer Alurca Kaymakamlığına, Seyitgazi Kaymakamı Ramazan Cankaloğlu Çelebi Kaymakamlığına atandı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.