5 MADALYA İLE DÖNDÜLER

02 Mart 2017 17:00
5 MADALYA İLE DÖNDÜLER

Türk Milli Takımı adına yarışan Tepebaşı Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, katıldıkları şampiyonadan 5 madalya ile döndüler.


10-14 Şubat tarihler arasında Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Taekwondo Şampiyonası’nda Milli Takım adına yarışan sporcular ve Antrenör Dilek Karakuyulu, 3 altın madalya, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak büyük başarı elde ettiler.
Tepebaşı Belediyesi Spor Kulübü sporcuları 12-17 yaş grubunda Freestyle pair müsabakasında Nazlıcan Etce altın madalya, Bahadır Bekir Can altın madalya kazandı. Yine 12-17 yaş grubu Freestyle pair klasmanında yarışan sporcularımızdan Nazlıcan Etce 2'nci olarak gümüş madalya, Nur Beyza Mingan ise 3'üncü olarak bronz madalya almaya hak kazandı. 50 yaş altı büyük bayanlarda yarışan Tepebaşı Belediyesi Spor Kulübü Antrebörü Dilek Karakuyulu ise katıldığı müsabakalarda 1'inci oldu ve altın madalyanın sahibi oldu.
Ayrıca Tepebaşı Belediyesi Spor Kulübü sporcuları liseler arası taekwondo müsabakalarında madalya alarak Eskişehir’i Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandılar. Nevriye Erkaya, Nazlıcan Etce, Melihat Bacaksız, Aleyna Nur Işıkçı 1'nci olarak, Ece Nur Tuzcu ise 3'üncü olarak bronz madalya aldı ve Eskişehir’i Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandılar.
Katıldıkları müsabakalarda madalyalarını alan sporcular, Tepebaşı Belediyesi Mart Ayı 1'nci birleşimi gündem maddeleri öncesinde Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve meclis üyelerinde plaketlerini aldılar. Başkan Ataç, sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.