4 AYDIR PARA ALMADILAR

13 Kasım 2017 16:18
4 AYDIR PARA ALMADILAR

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu Eskişehirsporlu futbolculara dört aydır ödeme yapamadıklarını söyledi.

Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programına katılan Özeçoğlu çeşitli konulardaki soruları yanıtladı. Futbolcuların 4 aydır ücret almadığını belirten Başkan Özeçoğlu "Ben bunu Eskişehirspor taraftarı olarak ve başkanı olarak söylüyorum. Bu durum bizi çok üzüyor. Henüz destek gelmedi. Sezona geç ve şanssız başladık. Tecrübeli ve genç oyuncularımız var. Futbolcularımıza teşekkür etmek istiyorum. 4 aydır ödeme yapılmadı. Eskişehirspor'da transfer yasağı olmasına rağmen hemen hepsi takımda kaldı" dedi.

DORUKHAN'A TEKLİF

Transfer konusundaki soruları da yanıtlayan Sinan Özeçoğlu ‘Dorukhan Toköz’ün ismi Galatasaray'la anılıyor. Size teklif geldi mi?’ sorusuna “Dorukhan için söylediğiniz transfer teklifleri var, doğrudur. Dorukhan'a sadece bir kulüpten değil, üç kulüpten istek var" dedi.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ES ESli

13 Kasım 2017 18:36
Başkan kulübün durumu belli değilmiydi kim yemişse Allah kahretsin,herkes ağlıyor,kimsenin gözünün yaşına bakılmadan sorumlulardan hesap sorulsun.Her kimse en ağır şekilde cezalandırısınki bir daha bu tür yola kimse başvurmasın

tunç

14 Kasım 2017 10:09
ES ES imizi borç batağına sürükleyen ne kadar eski yönetici var ise hesap sorulsun. eskişehir den acilen defedilsinler.

Doğrucu

14 Kasım 2017 13:30
Başkan kal lütfen.Herkes yardımcı olsun.Böyle gitme.Kimse şampiyonluk beklemiyor.Amatöre kadar seninle düşelim..

Emre

14 Kasım 2017 08:54
Bu paraları kim yediyse ve yedirdiyse çoluğundan çoçuğundan çıksın inşallah

PAR ES

14 Kasım 2017 12:35
Minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır. başkan şimdi aglamanin zamanı değil futbol klüp başkanlığı basketbol klüp başkanlığına benzemez göreve gelirken sorunları biliyordun şimdi kaçmak için fırsat arıyorsun yakışmıyor sana mucadeleni amatör lige düşene kadar surdurmelisin bırakırsan yeni hırsızlar tureyebilir aynı kamyoncu ve pancarci gibi savaşa devam yolun sonu aydınlık başkanım Allah yardımcın olsun

es esli barış

16 Kasım 2017 09:07
17 milyon ödeme yaptık diyo 4 aydır futbolculara maaş ödenmiyormuş.Ödemeyi nereye yaptığı belli değil.Birde futbolcu maaşlarını en ufak aksama olmadan ödiycez demişti.Futbolcuların neden oynamadığı belli oldu.

mustafa okyay

15 Kasım 2017 12:29
4 aydır para ödeyemiyorsan niye geldin kardeşim o koltuğa, bilmiyormuydun es esin durumunu şimdi çıkıyorsun istifa ediyoruz, yakışmadı sinan özeçoğlu

hasan

14 Kasım 2017 08:24
Engin Bayrı'ya yazsınlar hemen maaşlar ödeniyor.
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla açıklamada bulunan eğitim sendikalarının başkanları, öğretmenlerin sorunlarının her geçen gün arttığını dile getirdiler. Sendika başkanları bu sorunlar nedeniyle öğretmenlerin mutsuz olduğunu ifade ettiler.
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.