23 Nisan coşkusu

Son Güncelleme : 23 Nisan 2019 11:04
23 Nisan coşkusu

TBMM'nin 99'uncu açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bugün törenlerle kutlanıyor.Tüm Türkiye'de büyük coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerinde renkli anlar yaşandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk başkanlığındaki heyet 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Anıtkabir'i ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile çocuklar Anıtkabir'i ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Birinci Büyük Millet Meclisi'nde anma töreni düzenlendi. Törene katılan TBMM Başkanı Mustafa Şentop konuşma yaptı.

Ürgüp Belediyesi tarafından çocuklar hayatlarında ilk kez sıcak hava balonuna binmenin mutluluğunu yaşadı.

TEKNOFEST, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında gerçekleştirdiği birbirinden özel etkinliklerle çocuklara unutamayacakları bir 23 Nisan yaşattı. Kutlamalar çerçevesinde öğrencilere Konya’da Solo Türk ve Türk Yıldızları ile buluşma, milli S/İHA sistemleri üretim tesisi BAYKAR özel ziyareti, Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan BAYKAR Uçuş Eğitim Merkezi’nde İHA pilotları ve eğitmenleriyle buluşma ve SİHA kullanımı, İstanbul Hezarfen Havaalanı'nda aileleriyle birlikte uçuş ve Ankara’da Hürkuş, Atak ve Anka Helikopterleriyle uçuş deneyimi yaşatıldı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

24 Nisan 2019 21:11
Sakarya Gazetesinin 23 Nisan çocukların etkinliklerini tam sayfa vermesi nedeniyle tüm emeği geçenleri kutluyorum. Adına yakışan bir gazetesiniz.