2 EYLÜL DİRENİŞİN ZAFERİDİR

02 Eylül 2018 18:03
2 EYLÜL DİRENİŞİN ZAFERİDİR

Saadet Partisi haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. Toplantıda 2 Eylül 1922 Eskişehir'in Kurtuluşunun yıl dönümü konusu ele alındı.

Tarihi ders verildi

2 Eylül 1922 teslimiyetin değil, direnişin zaferidir diyen Saadet Partisi Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Ali Perçintürk, “Türkiye'yi bölüp, parçalamak isteyenlere o gün büyük dersler verilmiştir. Milletimiz canını dişine takıp harçlı ordularını mağlup edip onlara tarihi ders vererek bize bu güzel toprakları emanet etmişlerdir” ifadelerini kullandı.

Fedakarlıkla ortaya koyar

Bağımsızlıtan taviz verilmediğini ifade eden Perçintürk, “Bu aziz millet hiçbir şart altında güce boyun eğmemiş, bağımsızlıktan taviz vermemiş, kumpas ve dayatmayı kabul etmemiştir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki istiklal ve istikbalimiz tehlikeye düştüğünde bu yüce millet aynı fedakarlıkla canını ortaya koymaktan çekinmeyecektir” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

zafer

03 Eylül 2018 08:54
bu vizyon ile misyon sahibi olup bizden oy alacaklar ????? Rahmetli Erbakan hocanın kravatları çok hoş duruyordu halbuseki

Tayyar

03 Eylül 2018 12:15
Allah aşkına basın toplantılarına genç dinamik yüzlerle çıkın bu ne ya.Ondan sonra seçimlerde niye böyle oldu diye oturup düşünürsünüz hamamyolunda.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.