2 EYLÜL DİRENİŞİN ZAFERİDİR

02 Eylül 2018 18:03
2 EYLÜL DİRENİŞİN ZAFERİDİR

Saadet Partisi haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. Toplantıda 2 Eylül 1922 Eskişehir'in Kurtuluşunun yıl dönümü konusu ele alındı.

Tarihi ders verildi

2 Eylül 1922 teslimiyetin değil, direnişin zaferidir diyen Saadet Partisi Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Ali Perçintürk, “Türkiye'yi bölüp, parçalamak isteyenlere o gün büyük dersler verilmiştir. Milletimiz canını dişine takıp harçlı ordularını mağlup edip onlara tarihi ders vererek bize bu güzel toprakları emanet etmişlerdir” ifadelerini kullandı.

Fedakarlıkla ortaya koyar

Bağımsızlıtan taviz verilmediğini ifade eden Perçintürk, “Bu aziz millet hiçbir şart altında güce boyun eğmemiş, bağımsızlıktan taviz vermemiş, kumpas ve dayatmayı kabul etmemiştir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki istiklal ve istikbalimiz tehlikeye düştüğünde bu yüce millet aynı fedakarlıkla canını ortaya koymaktan çekinmeyecektir” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

zafer

03 Eylül 2018 08:54
bu vizyon ile misyon sahibi olup bizden oy alacaklar ????? Rahmetli Erbakan hocanın kravatları çok hoş duruyordu halbuseki

Tayyar

03 Eylül 2018 12:15
Allah aşkına basın toplantılarına genç dinamik yüzlerle çıkın bu ne ya.Ondan sonra seçimlerde niye böyle oldu diye oturup düşünürsünüz hamamyolunda.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi. 
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.