19 MAYIS RUHU YAŞATILACAK

19 Mayıs 2018 17:17
19 MAYIS RUHU YAŞATILACAK

CHP'liler 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Vilayet Meydanı'nda kutladı. İl Başkanı Rabia Akman “İnanıyoruz ki gençler 19 Mayıs ruhunu yaşatmaya devam edecektir” dedi.

Atatürk'ün yolunda

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Örgütü 19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtına çelenk koydu.CHP Belediye Başkanları, Millervekili adayları, İlçe ve İlçe yönetcileri ve partililerin katıldığı programda konuşan CHP İl Başkanı Rabia Akman, gençliğin Atatürk'ün gösterdiği hedeften ayrılmayacağını söyledi.

Kazanımlar iyi bilinmeli

Akman "Gelecek ancak tarihi iyi bilerek, doğru yorumlanabilir. Milli Mücadele ruhunu ve atamızın yadigarı Cumhuriyet kazanımlarını iyi bilmek her Türk gencinin birincil görevi ve sorumluluğudur. Geleceğimizin güvencesi ve umudu olan gençlerin bugünkü durumuna baktığımızda kötü ekonomi, işsizlik, atama sorunu ve sınavlar içinde kaybolduklarını görüyoruz. Gençler, 19 Mayıs 1919 ruhunu yaşatmaya ve kendine pusula olarak görmeye devam edecektir" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ONAT

19 Mayıs 2018 18:25
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. NE MUTLU ATATÜRK çüyüm diyene

eses

20 Mayıs 2018 13:06
chp varsa biz yokuz .

Fatih

20 Mayıs 2018 01:18
Zaten yaşıyoruz,Chp nin tekelinde mi

oxxo

20 Mayıs 2018 11:04
bir işin içinde chp varsa halkın % 70 yoktur .
VERİLEN SÖZLER  YERİNE GETİRİLMEDİ
VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ
Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin, Sakarya’da ormanlık alanda bacakları ve kuyruğu kesik halde bulunan yavru köpeğin ölümü ile ilgili açıklamada bulundu.
AVCILAR KURALLARA UYMALI
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda 5 şüpheli şahıs yakalandı.
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları karış karış Eskişehir’i dolaşmaya devam ediyor. CHP'liler Sivrihisar ve Günyüzü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İl merkezinde hizmet veren İlçe Müdürlükleri, Kütahya yolu kampüsünde yapılacak yeni hizmet binası ile tek çatı altında toplanıyor.
PANKART ÜZERİNE PANKART
PANKART ÜZERİNE PANKART
Anadolu Üniversitesi'nin yakınındaki alt geçitte Saadet Partisi'nin asmış olduğu pankart üzerine AK Parti pankartı asıldı.
HESABINI SORMAK GEREKİR
HESABINI SORMAK GEREKİR
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi'nde çalışan personeli ile bayramlaştı. Personel ile belediye meclis salonunda bir araya gelen Başkan Kurt, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park, Bahçeler Müdürlüğü Atölyesini de ziyaret etti.
MAHMUDİYE'YE GÜZEL İŞLER YAPTIK
MAHMUDİYE'YE GÜZEL İŞLER YAPTIK
Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçe halkı ve belediye personeli ile bayramlaştı.
AVCI STK'LARLA BAYRAMLAŞTI
AVCI STK'LARLA BAYRAMLAŞTI
 AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Memur-Sen ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.