19 MAYIS RUHU YAŞATILACAK

19 Mayıs 2018 17:17
19 MAYIS RUHU YAŞATILACAK

CHP'liler 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Vilayet Meydanı'nda kutladı. İl Başkanı Rabia Akman “İnanıyoruz ki gençler 19 Mayıs ruhunu yaşatmaya devam edecektir” dedi.

Atatürk'ün yolunda

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Örgütü 19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtına çelenk koydu.CHP Belediye Başkanları, Millervekili adayları, İlçe ve İlçe yönetcileri ve partililerin katıldığı programda konuşan CHP İl Başkanı Rabia Akman, gençliğin Atatürk'ün gösterdiği hedeften ayrılmayacağını söyledi.

Kazanımlar iyi bilinmeli

Akman "Gelecek ancak tarihi iyi bilerek, doğru yorumlanabilir. Milli Mücadele ruhunu ve atamızın yadigarı Cumhuriyet kazanımlarını iyi bilmek her Türk gencinin birincil görevi ve sorumluluğudur. Geleceğimizin güvencesi ve umudu olan gençlerin bugünkü durumuna baktığımızda kötü ekonomi, işsizlik, atama sorunu ve sınavlar içinde kaybolduklarını görüyoruz. Gençler, 19 Mayıs 1919 ruhunu yaşatmaya ve kendine pusula olarak görmeye devam edecektir" dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ONAT

19 Mayıs 2018 18:25
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. NE MUTLU ATATÜRK çüyüm diyene

eses

20 Mayıs 2018 13:06
chp varsa biz yokuz .

Fatih

20 Mayıs 2018 01:18
Zaten yaşıyoruz,Chp nin tekelinde mi

oxxo

20 Mayıs 2018 11:04
bir işin içinde chp varsa halkın % 70 yoktur .
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
İngiltere'nin başkenti Londra'da binlerce kişi, kentte ilk şubesini açan Asya merkezli fast-food firmasının önünde hamburger ve tavukburger alabilmek için saatlerce bekledi.
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, aday belirleme süreci ile ilgili olarak Genel Merkez tarafından görevlendirildiği Samsun’da sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve odalar ile bir araya geldi.
ÇALIŞKAN'DAN  SEYİTGAZİ ZİYARETİ
ÇALIŞKAN'DAN SEYİTGAZİ ZİYARETİ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
ÖĞRENCİLERE  HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
ÖĞRENCİLERE HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
Makina Mühendisleri Odası tarafından Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencilerine yönelik “Bölüme Hoşgeldin Buluşması” etkinliği gerçekleştirildi.
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
Türkiye Gençlik Birliği Temsilcisi Yunus Emre Özgün, yarın ekonomik prangalardan kurtulmanın yollarını tartışacakları panel gerçekleştireceklerini söyledi.
ETO ÜYELERİ  FUARA KATILDI
ETO ÜYELERİ FUARA KATILDI
Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik, mefruşat ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İzmir’de düzenlenen Fashion Prime fuarını ziyaret etti.
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN  HİKAYESİ ANLATILDI
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN HİKAYESİ ANLATILDI
Eskişehir Ticaret Odasında bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi, 2018 Avrupa Kültürel Miras yılı kapsamında, Sorkun Çömleği kitabı yayınladı.
MİHALIÇÇIK'IN  ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
MİHALIÇÇIK'IN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
  HAMAMYOLU'NA  'KEDİ EVLERİ' KONULDU
HAMAMYOLU'NA 'KEDİ EVLERİ' KONULDU
Odunpazarı Belediyesi, Haluk Levent tarafından kurulan ve Türkiye çapında bir örgütlenmeye sahip olan ‘Ahbap’ ile çalışmalarına devam ediyor.