15 TEMMUZ'U GÖLGEDE BIRAKMASIN

02 Ağustos 2017 09:29
15 TEMMUZ'U GÖLGEDE BIRAKMASIN

AK Parti'nin 16'ncı kuruluş yıldönümü kutlamaları için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan talimat geldi. Erdoğan hazırlanan program ile ilgili bilgi alırken, "Sade ve mütevazı bir tören olsun. Kısa süre önce 15 Temmuz şehitlerini andık, görkemli bir tören oldu. Kuruluş yıldönümü kutlayalım ama 15 Temmuz'u gölgede bırakmasın" dedi.

AK Parti'nin son yapılan MYK ve MKYK toplantılarının başlıca Gündem maddelerinden biri de Ak Parti'nin 16'ncı kuruluş yıldönümü kutlamaları programı oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hazırlanan program ile ilgili bilgi alırken, "Sade ve mütevazı bir tören olsun. Kısa süre önce 15 Temmuz şehitlerini andık, görkemli bir tören oldu. Kuruluş yıldönümü kutlayalım ama 15 Temmuz'u gölgede bırakmasın" dedi. AK Parti, bu talimat kapsamında bir program hazırladı. Kutlamalara, kuruluşundan bu yana görev almış bakan, milletvekillerinin yanı sıra teşkilat yöneticileri, belediye başkanları davet edildi. Davetli listesinin 6 bin kişi olduğu bildirildi. Vatandaşlar da katılacağı için törenlerin açık havada yapılmasının daha doğru olacağı düşünüldü. Bu kapsamda da Harikalar Diyarı seçildi.

Programda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım birer konuşma yapacak. Ardından AK Parti'nin kuruluşu, iktidara gelişi, kapatma davasından MİT krizine ve 15 Temmuz'a kadar önemli köşe taşlarının anlatıldığı bir film yayımlanacak. Etkinlikler kapsamında 16 yılı fotoğraflar ile anlatan bir sergi de açılacak. Ayrıca AK Parti hakkında çıkan tüm kitapların yer aldığı başka bir sergi daha organize ediliyor.

MİLLİ İHA'LARIN ÜRETİM MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Baykar Makina'nın İstanbul'daki Milli İHA Ar-Ge ve Üretim Tesisi'ni ziyaret etti. Geliştirilmekte olan teknolojiler ve tesis hakkında Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve Teknik Müdür Selçuk Bayraktar'dan bilgi alan Erdoğan, çalışanlarla da İHA'nın önünde fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (7)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali

02 Ağustos 2017 12:19
gölgede kalan milli ve dini bayramlarımız, özel günlerimiz, atalarımız da unutulmamalı. hele hakaret edenleri türk ve mülüman saymayı bırakalım kanlarından bile şüphe edilir.

kumdan kale

02 Ağustos 2017 10:18
devir değişti eskiden sanatçılar podyumlara muhtaçtılar, şimdilerde günlük üç öğün ikdidar podyumlarda kah drama oynuyor, kah orta oyunu,kah sefiller birde bakmışın rüyalar ülkesi kül kedisi. Bunların içinde din dayatmalı, osmanlı imrendirmeli senaryolar dhkp-c ,esed,pdy,pyd,ypg,terör korkutmalı frakmanlar bol bol.VALLAHİ BİZE ÜÇ BEDEN BOL

kemal

05 Ağustos 2017 14:16
ALLAHIM SEN BİZİ ATASIZ BIRAKMA YARABİ. TEK VATAN-TEK DEVLET -TEK BAYRAK- TEK ATATÜRK. tek atatürk olunca millet olunur

istikbal marşı

03 Ağustos 2017 16:19
Sen ülkemİ kemalislerden ayırma allahım. Ben ezelden beri hür yaşadım,hür yaşarım Hangi çılgın laiklikten başka birşey dayatacakmış şaşarım Kükrerim sel gibiyim,bendimi çiğner aşarım Ruhumun senden ilahi,şudur ancak emeli. Kırılsın ATAMIN üzerine uzanan yobazın eli.

Ziya

03 Ağustos 2017 03:25
Kumdan kale sen şu Eskişehir de bir çık ta etrafına bir bak Türkiyemizin dört bir yanı ateş çemberi o bahsettiğin alçakların eline fırsat geçse ne sülalen kalır ne de sen. Libya, Mısır, Suriye Irak, Filistin, Tunus, Yemen de insanlar kan ve gözyaşı içinde mahvolmuş durumdalar hala tipik sol kafa mevcut otoriteyi ne pahasına olursa olsun tahrip etmek ve hayata sadece kendi talep istekleri doğrultusunda yön vermek ahmaklık, zavallılıktır. Diyelim Ak parti gitti Erdoğan gitti, ne olacak kına mı yakacaksınız.? Yolda yürümekten aciz içi saman dışı çamur tipleri asla bu ülkenin başında görmek istemiyoruz. Size iktidar yolu kapalı bunu iyi bilin.

falanca

03 Ağustos 2017 19:00
kumdan eşek, samandan hilmi , eşek bulsa yer samanı.

hilmi

03 Ağustos 2017 11:14
atmaaaa ziyaaaaaa

karetta karetta çobanı

07 Ağustos 2017 19:00
sende gölge etme yeter yeter gali
ŞARTSIZ KOŞULSUZ  KADRO VERİLMELİ
ŞARTSIZ KOŞULSUZ KADRO VERİLMELİ
Türk İş Konfederasyonuna bağlı sendika temsilcileriyle bir araya gelen CHP’li Çakırözer, henüz resmi olarak açıklanmayan ama hükümet yetkililerin yaptığı açıklamalara göre kamuoyuna yansıyan taşeron düzenlemesini eleştirdi.
 ÇOCUKLARLA  ÇOCUK OLDULAR
ÇOCUKLARLA ÇOCUK OLDULAR
Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Zeytin Dalı Çocuk Merkezi’nde 2 kuşak bir araya geldi.
BİR YILDA 20 BİN DENETİM
BİR YILDA 20 BİN DENETİM
Odunpazarı Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri halkın sağlığını ve huzurunu koruduğu çalışmalar kapsamında 12 aylık dönemde yaklaşık olarak 20 bin işyerini denetledi.
GENÇ KASABA KURŞUN YAĞMURU
GENÇ KASABA KURŞUN YAĞMURU
 Eskişehir'de genç yaştaki bir kasabı, kurşun yağdırarak öldürdüler. 
Kadını Ötekileştirenlerle mücadele edeceğiz
Kadını Ötekileştirenlerle mücadele edeceğiz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Türkiye'nin 2023, 2053, 2071 vizyonunda kadınların daha fazla yer alacağına inanıyorum." dedi.
FETÖCÜ İstihbaratçı sınırda yakalandı
FETÖCÜ İstihbaratçı sınırda yakalandı
Bazı siyasetçiler ve gazetecilerin de arasında bulunduğu birçok kişiyi izinsiz dinledikleri iddiasıyla, mahkeme kararıyla aranan eski İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı Erkan S. ve "ByLock" kullandığı öne sürülen eşi, çocuklarıyla yurt dışına çıkma hazırlığı yaparken Edirne'de yakalandı
İnternetten köpek almak isterken dolandırıldı
İnternetten köpek almak isterken dolandırıldı
Eskişehir'de bir kişi, internet üzerinden köpek almak isterken dolandırıldı.
Gündüzler Termik Santrale karşı!
Gündüzler Termik Santrale karşı!
Tepebaşı Belediyesi tarafından mahallelerde düzenlenen bilgilendirme toplantıları devam ediyor.
KIŞ LASTİĞİ YOKSA OTOGARDAN ÇIKAMIYOR
KIŞ LASTİĞİ YOKSA OTOGARDAN ÇIKAMIYOR
Eskişehir otogarındaki denetimlerini sürdüren polis ekipleri, kış lastiği olmayan araçların terminalden çıkartmıyor.