15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜYORLAR

11 Temmuz 2018 13:37
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜYORLAR

15 Temmuz Şehitleri için Konya’dan İstanbul’a bisikletle yola çıkan öğretmenler, Eskişehir’deki programları kapsamında Eskişehir Hava Şehitliği’ni ziyaret ederek şehitleri andı.

Necmi Özen karşıladı


“15 Temmuz Şehitlerimiz için Ahde Vefa Turu” kapsamında Konya’dan İstanbul’a yola çıkan üç öğretmen, Eskişehir’e geldi. Eskişehir Hava Şehitliği’nde gönüllü diğer bisikletçiler ile birlikte şehitleri anan Konya’da görev yapan Alper Can, Hakan Arıkan ve Selim Ecevit’i İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen karşıladı.

Türk milleti bölünmez

Program, şehitler için okunan dualardan sonra şehit mezarlarına karanfil bırakılmasıyla devam etti. Programda birçok gönüllü Konya'dan yola çıkan öğretmenlere eşlik etti. 2.5 yaşındaki Selim, babası Murat Şayan ile birlikte katıldığı etkinlikte ilgi odağı oldu. Basın açıklaması düzenleyen öğretmen Alper Can, “15 Temmuz Şehitler Köprüsünde yüce Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünün göstergesini bir kez daha ispat edeceğiz” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gazi

11 Temmuz 2018 14:48
Sehidin ve gazinin 15 temmuzu, kibrisi, koresi, güneydogusu olmaz! Bu 4 vatansever "Alper, Hakan, Selim ve onlari devlet imkanlariyla misafir eden Necmi özen bey samimi oldugunuzu asker kacagi olmadiginizi her Türk genci gibi askerlik görevini tam ve eksiksiz yaptiginizi dördünüzde söyleyebilirmisiniz? Ki samimi oldugunuzu anlayalim. GOOOOLLLL!!!!!!!!!!!

hede höde

12 Temmuz 2018 08:37
15 Temmuz Şehitleri İçin Bisikletle Konya'dan İstanbul'a Gidiyorlar.

Ali

11 Temmuz 2018 16:49
Helal olsun sizlere nerede ieskisehirin belediye başkanları eğer hdp liler yuruseydi kesinlikle onları karsilarlardi birde utanmadan içişleri Bakanı bizi şehit cenazelerine protokolda istemiyor diyorlar sizlerin kimlerle beraber olduğunu iyi biliyoruz