14 YILDIR OĞLUNU ARIYOR

Son Güncelleme : 21 Eylül 2019 11:09
14 YILDIR OĞLUNU ARIYOR

 Eskişehir’de 4 yaşındayken evine yakın bir caddede kaybolan ve 14 yıldır arama çalışmalarına devam edilen Tarık Eymen Uslu’nun ailesinin umutlu bekleyişi devam ediyor. Baba Önder Uslu vicdanlara seslenerek, “Yıllar geçti aradan, vicdana ve yüreğe sesleniyorum. Bugün çıksınlar vicdan sahibi bir insan olarak bir bildikleri varsa ve söylerlerse her şey aydınlığa çıkacaktır” dedi.

Eskişehir’de 20 Mayıs 2005 tarihinde, Yenidoğan Mahallesi Hatırlı Sokak’ta bulunan evlerine yakın bir caddede kaybolan Hatice Atıcı ile Önder Uslu’nun 4 yaşındaki oğulları Tarık Eymen Uslu’nun bulunması için umutlu bekleyiş devam ediyor. Evinin bulunduğu Hatırlı Sokak üzerinde oynarken bir sokağa giren ve sonra ortadan kaybolan Eymen için arama çalışmaları sürüyor. Aile, 2005 yılından bu yana Tarık Eymen’in fotoğraflarını Türkiye’nin birçok bölgesine dağıtılarak bulunabilmesi için canla başla çalıştı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Türk Yılmaz

22 Eylül 2019 01:53
Zamanın emniyet müdürü Eskişehirden ayrılırken "içime ukte kalacak tek sey Eymen'i herşeye rağmen bulamayışımız" demişti. Allah sabır versin. İnsallah sabırlarının sonunu hayra çıkarsın