ZABITALARIN TALEPLERİ KARŞILANMALI

07 Eylül 2018 14:34
 ZABITALARIN TALEPLERİ  KARŞILANMALI

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, zabıtaların yaşadığı sorunlara ilişkin Meclis’te verdiği Araştırma Önergesi’ni paylaştı.

Kutlama ziyareti

CHP’li Çakırözer Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamzaçebi, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal, Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Fahrettin Çeçgel ile zabıta memurlarıyla bir araya geldi, tüm zabıta teşkilatının 192’nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Yıpranma hakkı

Çakırözer, “Zabıta çalışanları diğer kamu çalışanlarından farklı olarak uzun süreli, gece gündüz demeden 24 saat esasına göre görev yapmakta. Bu yüzden yaptıkları görev zorluğu nedeniyle yıpranma hakkını almak en doğal haklarıdır. Bu haklı taleplerin hayata geçmesi için TBMM’ye Araştırma Önergemizi verdik” dedi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

07 Eylül 2018 16:47
Dağlarda gezen komandolardan, Polisten daha mı çok çalışıyorlar. Acil servilerdeki sağlık personellerinden daha mı çok çalışıyorlar. Zabıtanın Eskişehir de ha varlığı ha yokluğu ne iş yapıyorlar acaba. Heryer dilenci her ışıkta gruplar halinde dilenciler var,seyyar deseniz adım başında.

X bey diyeceksiniz

07 Eylül 2018 20:22
Bu adamlar en azından memur ve sendikaya bağlılar , ya asgari ücretli ne yapsın ? Sonra türkiyede birçok sorun var örneğin ; hayvanlara yapılan işkence ve tecavüz , kadına şiddet , şort giyene şiddet. Vekilde tribünlere oynuyor , gerçekten icraat yapmakta samimilerse eğer, önce bedava yaşayan suriyeli , afgan , ırak ve iranlıları göndermek için önerge versin. Böyle samimiyetsiz açıklamalara gerek yok.

Pp

08 Eylül 2018 10:13
Zabıta önce önündeki yolu tek şeride düşürme trafikteki insanları sürtüştürme atıyolar arabalarını sen napiyosun diyen yok

Aras

08 Eylül 2018 23:09
Öncelikli olarak zabıtalar, vatandaşların taleplerini ve isteklerini karşılasınlar ondan sonra talepte bulunsunlar.

mert

07 Eylül 2018 16:17
her memur sınıfın talepleri var .hangi bir yapılacak ki. öğretmenin yanın öğretmen , zabıtanın yanında zabıta olmayınız lütfen

hamdi

07 Eylül 2018 15:04
gece gorev yapan zabita ve polis memurlarina ek odeme yapilmali. yerden goge haklisiniz; gece calisan taksi suruculeri/ firinlar: meyve sebze hal gorevlileri. trafik polisi ve jandarma. gunduz gorev yapan arkadaslarindan farkli ucret almali
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezini ziyaret etti.