YOLLAR YENİLENİYOR

19 Eylül 2018 13:26
 YOLLAR YENİLENİYOR

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak Tepebaşı İlçesi’ne bağlı Yukarı Söğütönü Mahallesi’ni Bursa Karayolu’na bağlayan yolda sıcak asfalt serimi gerçekleştiren ekipler, çalışmaların devam ettiği yollarda sürücülerin güvenliği için trafik işaret ve işaretçilerine uyması gerektiğini hatırlattılar. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler Balsu-Efsaneler Caddesi, Söğüt-Uludere Mahallesi ve Ulusal Egemenlik Caddesi’nde yol çalışmalarının devam ettiğini ifade ettiler.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

20 Eylül 2018 14:16
Batıkent - Yeşilköy bağlantı yolu istiyoruz. İlla Yunusköy kavşağında biri ölünce mi yapacaksınız?

vatandaş

19 Eylül 2018 15:17
fevziaçakmak mahalellsi Arısoylu sokak sonundaki yolun devamına asfalt istedik büyükşehir den ses çıkmadı. İstediği zaman istediği yerlerin yollarını yapan büyükşehir birazda kendine ait olan bu mahallenin yollarını yapsa dünyanın sonu mu gelir. Hatboyunda da sıcak asfalt dökeceklerdi Şarhüyük tarafı sıcak asfalt oldu, fevziçakmak mahalle tarafı sati kaplama yapıldı. yol şimdi oyulmaya başladı bile.

selin yavuz

19 Eylül 2018 17:20
işlerine gelince çalışırlar...eskişehir de belediye hizmetleri gerçekten çok kötü...

Arya

20 Eylül 2018 13:41
Seçim var galiba ona göre eskişehir

zafer

20 Eylül 2018 10:08
Seçim yatırımı asfaltları yaptırdınız yaptırdınız Tepebaşı çöpleri toplayamıyor sokaklardan Ana caddeler göz boyamalık ara sokaklara 12 senedir girilmiyor

Asfalt

19 Eylül 2018 23:03
Seçim yaklaştı.

şöferler

19 Eylül 2018 20:26
hoca m, küçük sanayinin giriş yolu rodop girişi çok kötü durumda , kazım başkandan fayda yok , hocam kapına düştük , bize bi yardım .

Melahat

19 Eylül 2018 18:56
Fevziçakmakı mh sayan yok. Fevziçakmak lıda zamanı gelince eş, dost ve akrabalarla yok saymayı (ördek
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.