paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLEYECEĞİZ

22 Haziran 2018 17:39
 ÜLKENİN KADERİNİ  BELİRLEYECEĞİZ

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, vatandaşların sandığa gidip oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.

Çok önemli

Seçimlerin çok önemli olduğuna vurgu yapan Çakırözer, “Bizler bu seçimde ülkemizin kaderini belirleyeceğiz. Yurttaşlarımız Pazar günü sandıklara gitmeli ve Türkiye’nin içinde bulunduğu otoriter yönetim ve kötü gidişattan kurtuluş için oylarını kullanmalılar” dedi.

Kötü gidişat

Ülkenin büyük bir değişim ve dönüşüme ihtiyacı olduğunu söyleyen Çakırözer, “Bu seçim hepimiz için, ülkemizin geleceği için bir kader seçimi olacak. Yurttaşlarımız bu seçimde sandığa giderken ülkenin içinde bulunduğu kötü gidişatı göz ardı etmesinler” diye konuştu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali baba

23 Haziran 2018 08:33
insan kendi kaderini bile belirleyemezken sizemi düştü ülkenin kaderini belirlemek. o ol der olur.

Ali

22 Haziran 2018 18:46
Siz ülkenin kaderini belirlersenuz bu ülke bitti gitti olur terörist terörist diyemeyen feto ya feto terör örgütü diyemeyen HDP ile kolla gezen.bu chp asla ve asla bu ülkeyi yönetmeye millet izin vermez sen ve.sizin vekiller boş sizin Sibel vekil adayının. Ramazan bayramini Atatürk hediye etmiş diyor ama o yandaş basın varya orada çok bilen köşe yazarları varya hiç birinden ses.yok.hakikaten boş adamlarla bu ülke yonetilmez

Ziya

23 Haziran 2018 13:44
Mezar kaçkınlarına bak sen.
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.