Taraftar gelirse çok az maç kaybederiz

03 Ekim 2017 11:14
 Taraftar gelirse çok az maç kaybederiz

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Eskişehir Basket oyuncusu Buğrahan Tuncer, önemli açıklamalarda bulundu


Antalya’da oynadığı karşılaşmada sağ el tarak kemiğinden sakatlık geçiren Siyah Kırmızılı basketbolcu Buğrahan Tuncer, yeni sezon öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. Hazırlık döneminin gayet iyi geçtiğini belirten Tuncer, “Hazırlık sürecinde biraz eksikliklerimiz vardı. Billy geç katıldı, Avrupa Şampiyonasında olanlar vardı. Kimse birbirini tanımıyordu geçen seneden kalan arkadaşlar haricinde. Eksiklerin de gelmesiyle, yeni koç yeni adaptasyon dönemi derken biraz sıkıntı oldu tabi. Sezon başındayız henüz. Ben çok fazla beraber olamadım sakatlığım dolayısıyla. Onlar daha fazla zaman geçirdiler. Benim biraz daha takımı tanımaya ihtiyacım var. Şu an her şey iyi gidiyor. İyi bir takım oluşturduk. İnşallah daha iyi olacak” dedi.

Sakatlığının tamamen geçmesi için en az 2 haftasının daha bulunduğunu aktaran Eskişehir Basket’in genç oyuncusu Tuncer, “Ben de en kısa sürede takıma katılarak yerimi almak istiyorum. Taraftara gelecek olursak, geçen seneki gibi Play-Off ortamını yakalarsak ben evimizde çok az maç kaybedeceğimizi düşünüyorum. Çünkü iyi bir takım kurduk. Yaklaşık 6 bin kişi de Play-Off’larda gayet güzeldi. İnşallah bu sene de bizi tüm maçlarda desteklerler. Gelirler stada. İyi bir takım kurduk. Bizi desteklemeye ve güvenmeye devam etsinler” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Furkan

03 Ekim 2017 17:11
Kombineler 400 tl olmasa gelirdik her maç....
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.