RAYLI SİSTEMLER ÇIKARMASI

25 Şubat 2020 13:59
 RAYLI SİSTEMLER ÇIKARMASI

Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Dubai’de düzenlenen Middle East Rail 2020’ye çıkarma yaptı.

Temasta bulundular

ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde nisan ayında gerçekleşecek Rail Industry Show öncesi oda yönetimleri bir araya gelerek dünyanın demiryolu devleriyle görüşmeler gerçekleştirdiler. ETO Başkanı Metin Güler, ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, EOSB Başkanı Nadir Küpeli ile odaların yöneticilerinden oluşan heyet, Dubai’de bir dizi temasta bulundu.

Faydasını göreceğiz

Fuara ilişkin açıklamalarda bulunan ETO Başkanı Güler, Eskişehir’in demiryolu endüstrisi için çok önemli olduğuna vurgu yaparak Dubai’de bunu hissettiklerini kaydetti. Güler, “ Bugün Eskişehir’in tüccar ve sanayicisi adına tek vücut olarak buradayız. Emin olalım ki kent olarak hareket etmenin meyvelerini çok kısa sürede toplamaya başlayacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

veli

26 Şubat 2020 10:28
Esnaf odası başkanı ve ekibi eksik kalmış.

Best Besatami

26 Şubat 2020 07:35
Neden gidildi, ne sonuç çıktı acaba? Açıklamadan bir şey anlaşılmıyor. Önemli faaliyet yapıyoruz havası verilmeye çalışılmış ama dışarıdan bakılınca "ya hadi şu fuara da gidelim hem görüntü olur hem de bakalım belki bir şey çıkar, gezmiş de oluruz" görüntüsü veriyor.

Halil Toksöz

26 Şubat 2020 01:24
Sonuç, ne sattık ne kazandık, yoksa gezi yapıp geldik mi?

ali

26 Şubat 2020 07:58
rayla alakası olmayan herkes gitmiş ilginç.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma