MUHTEŞEM KONSER

19 Şubat 2019 15:39
 MUHTEŞEM KONSER

Türk Edebiyatı’nın en önemli yazarlarından olan Sabahattin Ali, Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen muhteşem bir konser ve gösteri ile anıldı.

Unutulmaz şarkılar

Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda düzenlenen etkinlikte Sabahattin Ali’nin şiirlerinden bestelenen ve unutulmazlar arasına giren Melankoli, Dağlar ve Başın Öne Eğilmesin gibi şarkılar Aysun ve Ali Kocatepe tarafından seslendirildi. Ayrıca etkinlikte gazeteci-yönetmen Nebil Özgentürk tarafından çekilen belgesel de Eskişehirliler ile buluştu.

Belgesel gösterildi

1948 yılında faili meçhul bir cinayete kurban giden ve kemikleri dahi bulunamayan Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’nin bulunamayan kemiklerin izini aradığı belgeseli Eskişehirli sanatseverler gözyaşlarıyla izledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen muhteşem konser için Aysun ve Ali Kocatepe’ye teşekkür ederken, unutulmayacak bir belgeselin altına imzasını atan Nebil Özgentürk’ü kutladı.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nebahat

19 Şubat 2019 20:14
Kadınları Ankaraya ne zaman götüreceksin. Resim çektirip belediye hizmetini pekiştiririz

Tayyar

21 Şubat 2019 08:26
Heh anca bu işe yarıyorsun zaten hep caz cuz başka birşey yok.Hizmet mi işte buda bir hizmet yavvvvvv

esesli

21 Şubat 2019 08:21
Hoca Eskişehir değeridir amma lakin yaşlandı 83 yaşına geldi eğer seçilirse 88 yaşına kadar başkanlık yapacak. Bence tek adam değil gençlerin önünü açarak büyüklük yapabilirdi.. Amma lakin beden yaşlansa da nefisler daha da gençleşiyor..

mahşer

21 Şubat 2019 10:15
nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz :(

Maide Ulubayır

19 Şubat 2019 15:54
Yaptığınız en mükemmel iş başkanım konser, gerisini boşver. .

ARICI

19 Şubat 2019 16:23
Bizim hoca ağustos böceği gibi ama kış gelince ne yapar bilemem.

Adil gündüz

19 Şubat 2019 23:00
Teşbihte hata olmasında , leyleğin ömrü laklakla geçermiş . Neylersin bizimde bahtımıza hoca çıktı. Hizmet var canım yok değil , ortalığı duman etmiş ray aralığı 1metrelik dar bir tranvay , bir kaç park , birazda kültür sanat festival . Süremi ? Tam 20 yıl. İlk seçildiği gün doğan çocuk üniversiteyi bitirmek üzere. Yalnızzz hocamızın dünya birincisi olması ruhumuzu çok okşuyor . Buda bize yetiyor maksat hava olsunnnnn.......

Yasin Altun

20 Şubat 2019 08:16
Ne yaparsa yapsın Eskişehir Hocayı seviyor. Eli arkasında sokaklarda dolaşsa da kendi çekilene kadar alır seçimleri. AKP'liler bile Hoca'ya verecek hatta Eskişehir'deki partiye kayıtlılar bile CHP'ye verecek. Harun Karacan alamadı en popüler zamanında, bu 3 lü liste mi alacak? Odunpazarı bile riskli inanın buna.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama