LİGLER SAĞLIKLI ŞARTLARDA TAMAMLANMALI

10 Nisan 2020 14:21
 LİGLER SAĞLIKLI  ŞARTLARDA  TAMAMLANMALI

Eskişehirspor'un kalecilerinen Melih Ağa, liglerin ertelenmesinin son derece doğru bir karar olduğunu belirterek, "Liglerimiz sağlıklı şartlar altında tamamlanmalı" dedi. Melih, "Söz veriyorum kendi adıma terimin son damlasına kadar ES-ES forması için mücadele edeceğim" diye konuştu.

Zorlu süreç

Eskişehirspor'lu futbolcular yaşadığımız bu zorlu süreçte gazetemizin konuğu olmaya devam ediyor. Eskişehirspor'un kalecilerinen Melih Ağa bugünkü konuğumuz. Melih, yaşanılan bu süreci ve Eskişehrispor'un durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Kurallara uymalıyız

Tüm dünya ve ülke olarak gerçekten çok zor günler geçirdiğimizi ifade eden Kaleci Melih, "Bizler birey olarak yaptırımlara uymak zorundayız. Bu bağlamda herkesi evde kalmaya ve kurallara uymaya davet ediyorum" dedi.

İyi başlamıştık

Eskişehirspor'un durumu ile iligli sorularımızı yanıtlayan Melih, "Evet gerçekten ikinci yarı bizim için çok iyi başlamıştı. Çok iyi mücadele ederek kritik maçları kazandık. Şu diyebileceğim bi sebep yok ama biz bir takımız ve hepimiz sorumluluğumuzu biliyoruz buna göre davranmak zorundayız. Matematiksel olarak şansımız olduğu sürece mücadele etmeye devam edeceğiz" dedi.

Karantina günleri

Karantina döneminde ailesinin yanında akldığını dile getiren Malih Ağa, "Ailem köyde bende onların yanındayım. Şehir hayatına göre biraz daha rahatız tabiki. Hergün antrenman yapıyorum ve bu süreci en iyi şekilde geçirmeye çalışıyorum" diye konuştu.

Pes etmiyorum

Çok fazla forma şansı bulamamasına rağmen asla pes etmediğini vurgulayan Melih, "Ekrem ve Ebrar ile tatlı bir rekabetimiz var bu beni mutlu ediyor. Geleceği bilemeyiz ama bu şehri seviyorum ve burada mutluyum. İnşallah ilk süper lig maçım Eskişehirspor formasıyla olur" dedi.

Erteleme kararı doğru

Liglerin durumu ile ilgili soruya ise Melih şöyle cevap verdi; "Şuan için liglerin ertelenmesini çok doğru buluyorum. Ben liglerin sağlıklı şartlar altında tamamlanmasından yanayım. İnşallah da öyle olur" diye konuştu.

Unutamadığı maç

"İki tane var. Birincisi geçen seneki ilk maçımız olan Gençlerbirligi maçı. Altı ay bekledikten sonra ilk maçımızda galip gelmek benim için gurur vericiydi. İkincisi ise yine geçen seneki ligde kalmayı garantilediğimiz Afyonkarahisar maçı.

Taraftarlarımız harika

Eskişehirspor taraftarı ile ilgili görüşlerini de dile getiren Melih Ağa, "Gerçekten harika bir taraftarımız var. Maçlara çıkarken arkamızda böyle itici bir gücün olması bizi ayrıca motive ediyor. Hepsini seviyorum ve ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizi desteklemeye devam etsinler. Söz veriyorum kendi adıma terimin son damlasına kadar ES-ES formasını için mücadele edeceğim" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama