İŞÇİ ÇIKARMADAN MAAŞ ÖDEMEK BAŞARI

10 Haziran 2019 15:11
 İŞÇİ ÇIKARMADAN  MAAŞ ÖDEMEK BAŞARI

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ramazan Bayramı nedeniyle idari personelle bayramlaşmasının ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bayramlaşan Başkan Kurt, sağlık, sıhhat ve iyi dileklerini iletti. Odunpazarı’nın çalışanlarıyla, Park ve Bahçeleri, Fen İşleri ile bir bütün olduğunu söyleyen Başkan Kurt, “Dolayısı ile buradaki başarı ve başarısızlık hepimizi etkiliyor. Biz, Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak iddialı ve başarılıyız” dedi.

Son iki yıldır, Türkiye’de ciddi anlamda ekonomik kriz yaşandığını kaydeden Başkan Kurt, bu kriz ortamında işçi çıkarmadan maaş ödemenin bile başarı olduğunu kaydetti. Ancak bu durumunda işçilerin biraz yorulmasına sebep olduğunu belirten Başkan Kurt, daha çok işçi ile yapılacak işi daha az işçi ile yapmak zorunda olduklarını dile getirdi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aliihsan

11 Haziran 2019 00:41
Tatar tatar kendi doldurduğun personelin maaşını ödediğini anlatma bize .

goll

10 Haziran 2019 21:01
neymiş daha çok işçi ile yapılacak işi daha az işçi ile yapmak zorundaymışlar evet zemin hazır aptalız ya kriz var.... susuz çöplü kokulu günler merhaba