HAN'DA RENKLİ SEMPOZYUM

07 Ekim 2019 16:28
 HAN'DA RENKLİ SEMPOZYUM

5.Uluslararası Han'da Dostluk ve Sanat Sempozyumu renkli görüntülere sahne oldu. Festivale farklı ülkelerden sanatçılar katıldı.

Kültürel değerler

Fransa, Hindistan, Ukrayna, Hollanda, İtalya, Rusya, Venezuela, Makedonya, Irak ,Suriye, Kazakistan, Gürcistan, Romanya, Pakistan, Bulgaristan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye'den 40 sanatçı ilçenin Cumhuriyet Meydanında bir hafta boyunca yöremizin tarihsel ve kültürel değerlerini sanata yansıttılar ve eğlendiler.

Barış nesajı verdik

Festivalle ilgili açıklamada bulunan Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, "Dilleri, dinleri ve kültürleri farklı olan sanatçıları, Han ilçemizde ağırlamaktan mutlu olduk, gurur duyduk. Türkiye'nin bu güzel ve küçük ilçesi Han'dan tüm dünyaya dostluk ve sevgi mesajı gönderdik. Savaş olmasın, barış olsun dedik.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

08 Ekim 2019 01:42
Han ilçemizi bu güzel ve anlamlı festival için tebrik ediyoruz, organize edenlere ve katılanlara saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Halil toksöze hatırlatma

08 Ekim 2019 22:02
Kardeş sen HAN'ı gördünmü hiç . Sırf başkan bizden diye methiye düzüyorsun . Peki handa okullarda hala bit olduğunu bilyormusun ?

Rasim

08 Ekim 2019 12:27
Hep boş işler!! Hakettigimizi yaşıyoruz..

ALİ KEMAL

08 Ekim 2019 11:17
sayın Başkan Helal olsun sana Hanı Avrupa şehri yaptın turizm patlaması oldu Yazık han gibi kırsal bir yerin parasını saçtın savdın ciguli Başkan

Tunc

07 Ekim 2019 18:37
Isiniz gucunuz devletin parasini olmadik seylere harcamak