GAYRİMENKULDE FIRSAT DÖNEMİ

22 Şubat 2018 11:00
 GAYRİMENKULDE FIRSAT DÖNEMİ

Emlakçılar Odası Başkanı Gazi Çelik, Eskişehir’deki gayrimenkul fiyatlarının yaz aylarında artma ihtimalinin yüksek olduğunu ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşların bu dönemi iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi.

Eskişehir’in, gayrimenkul alım ve satımı konusunda geniş bir yelpazeye sahip olduğunu vurgulayan Başkan Gazi Çelik, şuanda sektörün durgun olduğunu dile getirdi. Yaşanan bu durgunluğu ‘fırsat dönemi’ olarak değerlendiren Başkan Çelik, “Gayrimenkul fiyatları şuan yaz öncesinde en ideal aralıklarda. Bu bir fırsat dönemidir. Ev sahibi olmaya niyetli olan vatandaşlarımız acele etmeli" dedi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KAHRAMAN

22 Şubat 2018 13:07
Komisyoncuların işleri kesat anlaşılan...Tabi bu durumda hem alıcıdan hem de satıcıdan gelecek yüksek komisyonlar gelmez olmuş...

celal ay

22 Şubat 2018 11:09
faiz oranlarından ve ev fiyatlarından haberin yok galiba başkan

emir

22 Şubat 2018 14:16
kredi faizleri tavan yaptı son 10 yılın en üst zirvesinde haber yok belli

KAAN

22 Şubat 2018 14:15
faizden filan haberi yok bedava konuşuyor

111

22 Şubat 2018 18:50
%6 komisyon onemli insanlar yilarca calicaka biriktircek yetmicek faizli krediyi odiyecek 3 gun degil 6 ay degil 10 sene bu arkadaslar bir meslekmis gibi ciddi bir yavirla 10 senelik emege karsi 1 saniyede %6 izticek 20 bin gibi rakamlar evet onemli

Vatandas

22 Şubat 2018 17:39
2 kiralik eve 5 liralik fiyat cekerlerse zor satarlar neymis konum itibariyle onemli yerdeymis simdiki satis lafi o
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.