ETO'NUN PARASI ÇARÇUR EDİLMEYECEK

30 Aralık 2017 13:00
 ETO'NUN PARASI  ÇARÇUR EDİLMEYECEK

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, seçim ziyaretleri kapsamında, genç işadamlarını da unutmadı ve Ulaş Entok başkanlığındaki ESGİAD üyelerini ziyaret etti.

Üyelerinin yoğun katılım gösterdiği görüşmede, ESGİAD Başkanı Ulaş Entok, Ticaret Odası’nın ağırlığı yüksek bir kurum olduğunu söyledi.

Hakkıyla yönetilmiyor

ETO’nun, 17 bine yaklaşan üye sayısıyla çok büyük bir güç olduğunu, şehrin ticaretine yön veren yarı kamu kuruluşu statüsünde bulunduğunu anımsatan Erdoğan Tekgöz, “Ama maalesef hakkıyla yönetilemiyor. Böyle düşündüğüm için aday oldum. Bizim dönemimizde odada gerçek bir değişim başlayacak. Odanın parası ölü yatırımlarla çarçur edilmeyecek” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ne iş yaparsınız

30 Aralık 2017 17:02
bu egsiad ne iş yapar.yaptıklarını birisi çıksın anlatsında bi görelim.uzaktan neyin çarçur oldugunu bi görelim.ahkam kesmekle bu işler olmaz..çoçuklarrr
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı. 
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
Ünlü oyuncu Begüm Kütük, bir etkinlik kapsamında geldiği Eskişehir'e hayran kaldı.