ETO'NUN PARASI ÇARÇUR EDİLMEYECEK

30 Aralık 2017 13:00
 ETO'NUN PARASI  ÇARÇUR EDİLMEYECEK

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, seçim ziyaretleri kapsamında, genç işadamlarını da unutmadı ve Ulaş Entok başkanlığındaki ESGİAD üyelerini ziyaret etti.

Üyelerinin yoğun katılım gösterdiği görüşmede, ESGİAD Başkanı Ulaş Entok, Ticaret Odası’nın ağırlığı yüksek bir kurum olduğunu söyledi.

Hakkıyla yönetilmiyor

ETO’nun, 17 bine yaklaşan üye sayısıyla çok büyük bir güç olduğunu, şehrin ticaretine yön veren yarı kamu kuruluşu statüsünde bulunduğunu anımsatan Erdoğan Tekgöz, “Ama maalesef hakkıyla yönetilemiyor. Böyle düşündüğüm için aday oldum. Bizim dönemimizde odada gerçek bir değişim başlayacak. Odanın parası ölü yatırımlarla çarçur edilmeyecek” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ne iş yaparsınız

30 Aralık 2017 17:02
bu egsiad ne iş yapar.yaptıklarını birisi çıksın anlatsında bi görelim.uzaktan neyin çarçur oldugunu bi görelim.ahkam kesmekle bu işler olmaz..çoçuklarrr
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.