ESOGÜ'DEN BİLİM DÜNYASINA KATKI

22 Şubat 2020 15:37
 ESOGÜ'DEN BİLİM  DÜNYASINA KATKI

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ), bilim insanlarının güncel bilgi ve deneyimlere ulaşmasına katkı sağlayan ulusal ve uluslararası hakemli dergileriyle bilim dünyasına katkıda bulunuyor. ESOGÜ tarafından yayımlanan hakemli dergiler olan “ESOGÜ İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi”, “Osmangazi Tıp Dergisi”, “ESOGÜ Tarih Dergisi”, “ESOGÜ Sosyal Bilimler Dergisi”, “ESOGÜ İlahiyat Fakültesi Dergisi”, “ESOGÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dergisi”, “ESOGÜ Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Eğitim Dergisi”, “Eskişehir Türk Dünyası Uygulama ve Araştırma Merkezi Halk Sağlığı Dergisi”, “Nicel Bilimler Dergisi” ve “Medikal İnovasyon ve Araştırma Dergisi” içeriklerindeki özgün makaleler ve tercümelerle hem bilimsel çalışmalara hem de alan eğitimine katkı sunmayı amaçlıyor.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bekir yıldırım

24 Şubat 2020 08:28
Dışarıda kaç kişi bunların bilimsel dergilerini okuyor da atıfta bulunuyor? yoksa kendi makalelerini yayınlamak için mi bu dergiler çıkarılıyor? Sen uluslararası bir başarıya imza atamadıktan sonra hikaye bunlar.

Ali Haydar

24 Şubat 2020 01:07
Ne güzel bu işte böyle bilimsel çalışmalar ile uğraşın üniversiteler. Siyasetten uzak durun sadece ve sadece bilim ile uğraşın. Tebrikler.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma