ESKİŞEHİRLİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

16 Mayıs 2018 11:19
 ESKİŞEHİRLİ OLMAKTAN  GURUR DUYUYORUM

Geçtiğimiz günlerde voleybolu bıraktığını açıklayan Eskişehirli Voleybolcu Neslihan Demir Güler, ailesini ziyaret için geldiği Eskişehir’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i de ziyaret etti.

Büyükerşen hayranı

Her Eskişehirli gibi kendisinin de Yılmaz Büyükerşen’e büyük hayranlık duyduğunu ifade eden Neslihan Demir, sporu bıraktığı gün sosyal medya hesapları üzerinden kendisini kutlayan Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.

Eskişehir'e övgü

Demir “Hocamızın paylaşımı sonrası büyük gurur duydum. Çünkü hiç beklemiyordum. Her yerde Eskişehirli olmaktan büyük gurur duyduğumu ifade ederim. Çünkü Yılmaz Hocamız bu şehre yaptıkları ile Eskişehir’i Türkiye’de herkesin imrenerek baktığı bir kent haline getirdi” dedi.

Heykeli olacak

Kendisinin başarılarından tüm Eskişehirliler gibi kendisinin de büyük gurur duyduğunu ifade Büyükerşen ise kariyeri başarılarla dolu Neslihan Demir Güler’in balmumu heykelinin de Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’nde yer alması gerektiğini ifade etti.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

htc

16 Mayıs 2018 16:19
cemal beye saldırıyor , bu köhne chp zihniyetili , adamlar memlekete bir iş yapmamak için " yeminli kardeşim 3 -,5 heykelle gün geçiriyorlar , birde yeni seçime hazırlanıyorlar .

cemal

16 Mayıs 2018 12:39
DEDİK YA heykel her zaman kazandırır , hiç fab . yol .köprü . havaalanı hastane yapmaya gerek yok . yap orayı 5 , 10 heykel hergün gazetelerin baş köşesinde . 20 senede başkanlık yolu . ( gençlere önerilir en geçerli yol . heykelcilik )

Nasrettin Hoca

17 Mayıs 2018 09:14
Biz de seninle gurur duyduk Neslihan. Yolun açık olsun.

rahmi

17 Mayıs 2018 11:55
Neslihan kardeşim Eskişehir sizlerle gurur duyuyor.İyiki varsınız.

Ben

16 Mayıs 2018 14:13
Cemal senin beynin varmı?

Falan

16 Mayıs 2018 14:30
Cemal bey, belediyeler, fabrika, köprü, hava alanı ve hastane yapmaz. Türkiye'de hiç bir belediye bu işleri yapmaz. Yol konusuna gelince, sorumlukları olduğu alanlar vardır. Çevre yollarını kastediyorsanız o sorumluluk kara yollarına aittir.
IRKÇI BİR SALDIRI
IRKÇI BİR SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırıya avukatlar ve Emek ve Demokrasi Güçleri tepki gösterdi. Kemal Koçak "Saldırının en önemli gerekçesi Karasu'nun ismidir. Yapılan ırkçı saldırıyı kınıyoruz" dedi.
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
Büyükşehir Belediyesi önüne giderek siyah çelenk bırakan Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine yönelik olarak Büyükşehir Belediyesi’nden de bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “ Siyah çelenk mevsimi başladı” denildi.
HİZMET TEPKİSİ
HİZMET TEPKİSİ
Mahallelerine hizmet verilmediğinden şikayetçi olan Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Ayşe Çıraklı ve mahalleli, Büyükşehir Belediyesi'nin önüne siyah çelenk bırakarak tepki gösterdi.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla kent genelinde uygulama gerçekleştirildi.
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
Baro başkan adayı Mustafa Elagöz Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırı ya tepki gösterdi. Elagöz "Bu saldırı hukuka ve tüm avukatlara yapılmıştır. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz." dedi.
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Eskişehir'de Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosunun bulunduğu binaya av tüfeğiyle yapılan saldırı hakkında açıklama yaptı.
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Eskişehir Şubesi, sağlık çalışanlarının döner sermaye problemini ve taleplerini konu alan bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında döner sermaye için temsili cenaze töreni düzenlendi. Eskişehir Sağlık-Sen İl Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, açıklamayı temsili imam olarak okudu. 
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
 Fırsatçıların un fiyatlarına yaptığı fahiş fiyat artışları fırıncıları isyan ettirdi. Temmuz ayında 75 lira olan bir çuval unun 110 liraya fırladığını anlatan fırıncılar, bu durumun fırsatçılardan kaynaklandığını, hükümetle, euro veya dolar ile hiçbir ilgisi olmadığını anlattı. 
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafında uyuşturucuyla mücadele kapsamında yakalanan 3 şahıs adliyeye sevk edildi.