ESKİŞEHİRLİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

16 Mayıs 2018 11:19
 ESKİŞEHİRLİ OLMAKTAN  GURUR DUYUYORUM

Geçtiğimiz günlerde voleybolu bıraktığını açıklayan Eskişehirli Voleybolcu Neslihan Demir Güler, ailesini ziyaret için geldiği Eskişehir’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i de ziyaret etti.

Büyükerşen hayranı

Her Eskişehirli gibi kendisinin de Yılmaz Büyükerşen’e büyük hayranlık duyduğunu ifade eden Neslihan Demir, sporu bıraktığı gün sosyal medya hesapları üzerinden kendisini kutlayan Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.

Eskişehir'e övgü

Demir “Hocamızın paylaşımı sonrası büyük gurur duydum. Çünkü hiç beklemiyordum. Her yerde Eskişehirli olmaktan büyük gurur duyduğumu ifade ederim. Çünkü Yılmaz Hocamız bu şehre yaptıkları ile Eskişehir’i Türkiye’de herkesin imrenerek baktığı bir kent haline getirdi” dedi.

Heykeli olacak

Kendisinin başarılarından tüm Eskişehirliler gibi kendisinin de büyük gurur duyduğunu ifade Büyükerşen ise kariyeri başarılarla dolu Neslihan Demir Güler’in balmumu heykelinin de Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’nde yer alması gerektiğini ifade etti.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

htc

16 Mayıs 2018 16:19
cemal beye saldırıyor , bu köhne chp zihniyetili , adamlar memlekete bir iş yapmamak için " yeminli kardeşim 3 -,5 heykelle gün geçiriyorlar , birde yeni seçime hazırlanıyorlar .

cemal

16 Mayıs 2018 12:39
DEDİK YA heykel her zaman kazandırır , hiç fab . yol .köprü . havaalanı hastane yapmaya gerek yok . yap orayı 5 , 10 heykel hergün gazetelerin baş köşesinde . 20 senede başkanlık yolu . ( gençlere önerilir en geçerli yol . heykelcilik )

Nasrettin Hoca

17 Mayıs 2018 09:14
Biz de seninle gurur duyduk Neslihan. Yolun açık olsun.

rahmi

17 Mayıs 2018 11:55
Neslihan kardeşim Eskişehir sizlerle gurur duyuyor.İyiki varsınız.

Ben

16 Mayıs 2018 14:13
Cemal senin beynin varmı?

Falan

16 Mayıs 2018 14:30
Cemal bey, belediyeler, fabrika, köprü, hava alanı ve hastane yapmaz. Türkiye'de hiç bir belediye bu işleri yapmaz. Yol konusuna gelince, sorumlukları olduğu alanlar vardır. Çevre yollarını kastediyorsanız o sorumluluk kara yollarına aittir.
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda tasarımını yaptıkları İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Uluslararası Robot Yarışmasında dünya ikincisi olarak büyük bir başarı örneği gösterdiler.
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret etti.
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehirli şehitlerin hatıralarını 'Cennet Taburu' sergisinde yaşattı. Taşbaşında gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisine çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin fotoğraflarını sergide gören vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
Odunpazarı Belediyesi, Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren her akşam iftar yemeği düzenliyor.
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Çankaya Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.
19 MAYIS COŞKUSU
19 MAYIS COŞKUSU
Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Festivali kapsamında 15 bin kişilik dev bir kadro ile geçit töreni düzenledi.
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası’nda dalgıçlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar. Ziyaretçiler ellerinde bayraklar ve İzmir Marşı söyleyerek, coşkuyla dalgıçların gösterisini izlediler.
İFTAR SEVİNCİNİ PAYLAŞTILAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen iftar buluşmalarının 5'incisi Sarayören ve Taşlık Mahallelerinde başladı.