ESKİŞEHİRLİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

16 Mayıs 2018 11:19
 ESKİŞEHİRLİ OLMAKTAN  GURUR DUYUYORUM

Geçtiğimiz günlerde voleybolu bıraktığını açıklayan Eskişehirli Voleybolcu Neslihan Demir Güler, ailesini ziyaret için geldiği Eskişehir’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i de ziyaret etti.

Büyükerşen hayranı

Her Eskişehirli gibi kendisinin de Yılmaz Büyükerşen’e büyük hayranlık duyduğunu ifade eden Neslihan Demir, sporu bıraktığı gün sosyal medya hesapları üzerinden kendisini kutlayan Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.

Eskişehir'e övgü

Demir “Hocamızın paylaşımı sonrası büyük gurur duydum. Çünkü hiç beklemiyordum. Her yerde Eskişehirli olmaktan büyük gurur duyduğumu ifade ederim. Çünkü Yılmaz Hocamız bu şehre yaptıkları ile Eskişehir’i Türkiye’de herkesin imrenerek baktığı bir kent haline getirdi” dedi.

Heykeli olacak

Kendisinin başarılarından tüm Eskişehirliler gibi kendisinin de büyük gurur duyduğunu ifade Büyükerşen ise kariyeri başarılarla dolu Neslihan Demir Güler’in balmumu heykelinin de Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’nde yer alması gerektiğini ifade etti.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

htc

16 Mayıs 2018 16:19
cemal beye saldırıyor , bu köhne chp zihniyetili , adamlar memlekete bir iş yapmamak için " yeminli kardeşim 3 -,5 heykelle gün geçiriyorlar , birde yeni seçime hazırlanıyorlar .

cemal

16 Mayıs 2018 12:39
DEDİK YA heykel her zaman kazandırır , hiç fab . yol .köprü . havaalanı hastane yapmaya gerek yok . yap orayı 5 , 10 heykel hergün gazetelerin baş köşesinde . 20 senede başkanlık yolu . ( gençlere önerilir en geçerli yol . heykelcilik )

Nasrettin Hoca

17 Mayıs 2018 09:14
Biz de seninle gurur duyduk Neslihan. Yolun açık olsun.

rahmi

17 Mayıs 2018 11:55
Neslihan kardeşim Eskişehir sizlerle gurur duyuyor.İyiki varsınız.

Ben

16 Mayıs 2018 14:13
Cemal senin beynin varmı?

Falan

16 Mayıs 2018 14:30
Cemal bey, belediyeler, fabrika, köprü, hava alanı ve hastane yapmaz. Türkiye'de hiç bir belediye bu işleri yapmaz. Yol konusuna gelince, sorumlukları olduğu alanlar vardır. Çevre yollarını kastediyorsanız o sorumluluk kara yollarına aittir.
TEHLİKE ÇOK BÜYÜK
TEHLİKE ÇOK BÜYÜK
Gündüzler Mahallesindeki çiftçiler ve CHP'li vekiller, Porsuk Barajı'nın kapaklarının açılmasına tepki gösterdi. Eskişehir Sulama Birliği eski başkanı Selami Ayaz Porsuk Barajındaki suyun azaldığını belirterek "Kuraklık yaşanabilir. Tehlike çok büyük" dedi.
CAYIR CAYIR YANDI!
CAYIR CAYIR YANDI!
Eskişehir’de bir binada, çatı onarımında kullanılan zift kağıtlarının tutuşması sonucu yangın çıktı. 
GENÇLERİMİZ  ZEHİRLENMESİN
GENÇLERİMİZ ZEHİRLENMESİN
Ülkü Ocakları Eskişehir Yunusemre Şube Başkanlığı 'Uyuşturcuya Hayır' kampanyası kapsamında, vatandaşları bilinçlendirmek için Hamamyolu'nda bildiri dağıtıp açıklama yaptı.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE  TOPYEKÜN YAPILMALI
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TOPYEKÜN YAPILMALI
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında yapıldı.
ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ ESKİŞEHİR'E GELİYOR
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.

EN SON HABERLER